Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 209 m² |
| Perceel | 750 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bighelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Den Bosch met 146–271 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 2220 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Matrix — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.05 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 188.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 209 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.344 per jaar (~€ 279/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.456 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~836 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-combi (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 739 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | A | € 869.000 | +€ 0 | € 869.000 | € -6.000 | |
| Emeraldpad 58 Broekland | 184 | A+ | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | € -30.000 | |
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | B | € 735.000 |
+€ 22.330
1 stap(pen)
|
€ 757.330 | € -117.670 | |
| Zwaenenstede 6 De Haverleij | 196 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -125.000 | |
| Deutersestraat 5 De Moerputten | 189 | D | € 975.000 |
+€ 51.030
3 stap(pen)
|
€ 1.026.030 | +€ 151.030 | |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | C | € 670.000 |
+€ 30.200
2 stap(pen)
|
€ 700.200 | € -174.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwaenenstede 6 De Haverleij | 196 | 6 | A | € 750.000 | € 3.827 |
| Meerwijkweg 35 Maasakker | 214 | 6 | B | € 1.050.000 | € 4.907 |
| Emeraldpad 58 Broekland | 184 | 6 | A+ | € 845.000 | € 4.592 |
| Sluiskeshoeven 21 Sparrenburg | 203 | 7 | B | € 735.000 | € 3.621 |
| Emeraldpad 26 Broekland | 189 | 5 | A | € 869.000 | € 4.598 |
| Deutersestraat 5 De Moerputten | 189 | 5 | D | € 975.000 | € 5.159 |
| Kasteeldreef 29 Maasakker | 191 | 6 | A | € 1.135.000 | € 5.942 |
| Rossinilaan 3 Molenhoek | 198 | 7 | C | € 1.120.000 | € 5.657 |
| Raadhuisstraat 27 Kom Nuland | 193 | 5 | B | € 609.000 | € 3.155 |
| Parcivalring 90 De Haverleij | 180 | 7 | A+ | € 615.000 | € 3.417 |
| Koningsweg 72 Het Zand | 245 | 7 | G | € 1.147.000 | € 4.682 |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | 5 | A+ | € 555.000 | € 3.447 |