apartment · resale
Valkenburgerstraat 136
1011NA Amsterdam · Uilenburg · wijk Nieuwmarkt/Lastage · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ter Haar Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 260 apartments in Amsterdam met 64–119 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (-2.0% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 15587 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 596.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AF06
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Witte Olifant — 0.18 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek H.W. van der Meulen — 0.63 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk van Urk — 0.57 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 1.41 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Waterlooplein — 0.36 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Olijfje — 0.1 km · 319 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.390 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 152.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.472 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.513 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1196 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~368 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 316 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | D | € 675.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 700.110 | € -9.890 | |
| Conny Stuartstraat 5 Buiksloterham-Zuid | 83 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -10.000 | |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | A+ | € 699.000 | +€ 0 | € 699.000 | € -11.000 | |
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | A+++ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -15.000 | |
| Visseringstraat 19 Buyskade e.o. | 86 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -15.000 | |
| Waterspiegelplein 34 GWL-terrein | 98 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | +€ 15.000 | |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | B | € 725.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 734.020 | +€ 24.020 | |
| Mary van der Sluisstraat 254 Sportheldenbuurt | 84 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -25.000 | |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | C | € 665.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 682.400 | € -27.600 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 742.000 | +€ 32.000 | |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -35.000 | |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Driedistelstraat 33 Buiksloterham-Zuid | 91 | 3 | A+++ | € 695.000 | € 7.637 |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | 3 | D | € 675.000 | € 7.258 |
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | 3 | A+ | € 750.000 | € 7.812 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Tosaristraat 19 Java-eiland | 87 | 3 | A+ | € 675.000 | € 7.759 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | 3 | A+++ | € 799.000 | € 8.591 |
| Visseringstraat 19 Buyskade e.o. | 86 | 3 | A | € 695.000 | € 8.081 |
| Bos en Lommerplein 97 Robert Scottbuurt-West | 96 | 3 | A | € 635.000 | € 6.615 |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | 3 | C | € 725.000 | € 8.529 |
| Geuzenkade 96 Geuzenhofbuurt | 85 | 3 | A | € 675.000 | € 7.941 |
| Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost | 90 | 3 | A | € 600.000 | € 6.667 |