apartment · resale
Harderwijkstraat 124
2573ZP Den Haag · Oostbroek-Zuid · wijk Wijk 31 Rustenburg en Oostbroek · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 75 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX De Woonspecialist (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 138 apartments in Den Haag met 52–97 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-14.6% t.o.v. mediaan van € 4.762/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 8.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 22257 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 252.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183135
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rosa Basisschool — 0.18 km · 47 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Milan Dak — 0.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Inter Marche — 0.14 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Maxima Apotheek (Medisi) — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Mw. V.S. Mahabier — 0.31 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.59 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hatay Dürüm — 0.27 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.456 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.875 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.612 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1650 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~675 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 675 per jaar en 675 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 284 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | B | € 300.000 | +€ 0 | € 300.000 | € -5.000 | |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -5.500 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 312.240 | +€ 7.240 | |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | D | € 290.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 295.670 | € -9.330 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 14.620
3 stap(pen)
|
€ 314.620 | +€ 9.620 | |
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | C | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 10.000 | |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | D | € 289.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 294.390 | € -10.610 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | +€ 14.000 | |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | C | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | +€ 14.500 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 319.880 | +€ 14.880 | |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | B | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -15.000 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 289.690 | € -15.310 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid | 74 | 4 | C | € 315.000 | € 4.257 |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | 4 | E | € 325.000 | € 4.333 |
| Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid | 73 | 4 | C | € 319.500 | € 4.377 |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | 4 | F | € 300.000 | € 4.167 |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | 4 | A | € 275.000 | € 3.716 |
| Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid | 74 | 4 | E | € 275.000 | € 3.716 |
| Escamplaan 199 Leyenburg | 79 | 4 | B | € 290.000 | € 3.671 |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | 4 | D | € 325.000 | € 4.062 |
| Lavendelstraat 29 Heesterbuurt | 77 | 4 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Volendamlaan 793 Leyenburg | 81 | 4 | D | € 290.000 | € 3.580 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | 4 | G | € 247.500 | € 3.257 |