house · resale
Plaete 15
3261TM Oud-Beijerland · Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk · wijk Wijk 00 Oud-Beijerland · Hoeksche Waard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 259 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Hoeksche Waard met 92–171 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+4.6% t.o.v. mediaan van € 4.195/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hoeksche Waard
| Inwoners | 1.760 |
|---|---|
| Dichtheid | 4193 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 306.000 deze listing +89% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19630001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ZML De Ark — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Koornneef — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Apollo — 0.83 km |
| Huisartsenpraktijk | Metrum — 1.27 km |
| Ziekenhuis | Antes klinieken Poortugaal — 2.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oud-Beijerland — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poké&Zo Oud-Beijerland — 0.67 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.764 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 124.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.640 per jaar (~€ 220/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.984 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2244 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~792 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 528 per jaar en 528 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2015, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 540 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoeksche Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | C | € 565.000 |
+€ 10.530
1 stap(pen)
|
€ 575.530 | € -3.470 | |
| Nikolaus Boutstraat 6 Westmaas Woonkern | 124 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -14.000 | |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | E | € 525.000 |
+€ 29.040
3 stap(pen)
|
€ 554.040 | € -24.960 | |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 71.000 | |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | C | € 495.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 505.620 | € -73.380 | |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 96.000 | |
| Burg de Zeeuwstraat 104 Numansdorp Woonkern | 104 | G | € 650.000 |
+€ 30.160
5 stap(pen)
|
€ 680.160 | +€ 101.160 | |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nikolaus Boutstraat 6 Westmaas Woonkern | 124 | 5 | A | € 565.000 | € 4.556 |
| Wilgenhof 7 Nieuw-Beijerland Woonkern | 142 | 5 | A | € 650.000 | € 4.577 |
| Vlielanderstraat 13 Numansdorp Woonkern | 132 | 4 | E | € 525.000 | € 3.977 |
| Waalhavenstraat 18 Oud-Beijerland Zuidwijk | 132 | 5 | C | € 450.000 | € 3.409 |
| Stougjesdijk 107 Mijnsheerenland Buitengebied | 117 | 4 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Dokter Duyvendakhof 10 Oud-Beijerland Croonenburghwijk | 121 | 4 | A | € 675.000 | € 5.579 |
| Poortlaan 54 Oud-Beijerland Poortwijk | 122 | 4 | A | € 469.000 | € 3.844 |
| Molendijk 74 Goudswaard Woonkern | 118 | 4 | C | € 495.000 | € 4.195 |
| Zilvermeeuw 34 Oud-Beijerland Zoomwijck | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| van Hogendorplaan 11 Maasdam Woonkern | 126 | 4 | E | € 775.000 | € 6.151 |
| Strienemonde 31 Oud-Beijerland Oosterse Gorzenwijk | 115 | 6 | B | € 435.000 | € 3.783 |
| Hoofdland 11 Mijnsheerenland Woonkern | 110 | 5 | C | € 435.000 | € 3.955 |