Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 apartments in Alkmaar met 37–68 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 75e percentiel (+8.7% t.o.v. mediaan van € 5.641/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Laat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Laat 62 | 88 | A | € 419.500 | € 4.767 |
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 3.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 12025 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St. Adelbertus School — 0.44 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 0.23 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kruisinga — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Homeopathie Alkmaar — 0.16 km |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 1.06 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar — 1.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Bandoeng — 0.04 km · 100 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 848 per jaar (~€ 71/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.623 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~689 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~212 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1926 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 197 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veerstraat 24 Binnenstad-West | 55 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Stalpaertstraat 127 Oosterhout | 67 | B | € 295.000 |
+€ 7.370
1 stap(pen)
|
€ 302.370 | € -22.630 | |
| Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost | 66 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 | |
| Koningsstraat 23 Binnenstad-West | 58 | B | € 275.000 |
+€ 6.380
1 stap(pen)
|
€ 281.380 | € -43.620 | |
| Limmerhoek 24 Binnenstad-Oost | 51 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -50.000 | |
| Koningsstraat 21 Binnenstad-West | 57 | A | € 272.500 | +€ 0 | € 272.500 | € -52.500 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veerstraat 24 Binnenstad-West | 55 | 2 | A | € 325.000 | € 5.909 |
| Koningsstraat 21 Binnenstad-West | 57 | 3 | A | € 272.500 | € 4.781 |
| Limmerhoek 24 Binnenstad-Oost | 51 | 2 | A | € 275.000 | € 5.392 |
| Koningsstraat 23 Binnenstad-West | 58 | 2 | B | € 275.000 | € 4.741 |
| Brouwerij 16 't Rak-Noord | 48 | 2 | C | € 225.000 | € 4.688 |
| Kreekwaard 3 Huiswaard-2-Oost | 66 | 3 | A | € 350.000 | € 5.303 |
| Stalpaertstraat 127 Oosterhout | 67 | 3 | B | € 295.000 | € 4.403 |
| Kennemerstraatweg 21 Emmakwartier | 40 | 2 | A | € 257.500 | € 6.438 |
| Emmastraat 48 Emmakwartier | 68 | 3 | A | € 410.000 | € 6.029 |
| Helderseweg 9 Spoorbuurt | 38 | 2 | A | € 250.000 | € 6.579 |
| Jan van Goyenstraat 22 De Hoef I en II | 39 | 2 | D | € 220.000 | € 5.641 |