Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Perceel | 104 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Lorijn Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Druten
| Inwoners | 1.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 5516 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 472.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02250108
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pax Christi College VMBO — 0.75 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 1.06 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Druten — 1.48 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ Druten — 0.72 km |
| OV-station | Druten, Busstation — 1.4 km |
| Restaurant | Catootje — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 940 per jaar (~€ 78/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.964 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~658 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~94 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 331 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Druten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trompstraat 24 Zeevaarders | 109 | D | € 345.000 |
+€ 62.130
6 stap(pen)
|
€ 407.130 | +€ 12.130 | |
| Wethouder Bruensstraat 16 Deest | 92 | D | € 365.000 |
+€ 52.440
6 stap(pen)
|
€ 417.440 | +€ 22.440 | |
| Piet Heinstraat 7 Zeevaarders | 93 | A | € 340.000 |
+€ 27.900
3 stap(pen)
|
€ 367.900 | € -27.100 | |
| Schoolweg 8 Deest | 82 | A++ | € 325.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 334.840 | € -60.160 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinstraat 7 Zeevaarders | 93 | 4 | A | € 340.000 | € 3.656 |
| Wethouder Bruensstraat 16 Deest | 92 | 3 | D | € 365.000 | € 3.967 |
| Schoolweg 8 Deest | 82 | 4 | A++ | € 325.000 | € 3.963 |
| Trompstraat 24 Zeevaarders | 109 | 4 | D | € 345.000 | € 3.165 |
| Ekelen 62 Bouwing | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |