Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 38 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ECHT Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 2.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 10472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 355.000 deze listing -30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ob.s. Bello — 0.13 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.4 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kruisinga — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Homeopathie Alkmaar — 0.94 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 0.99 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | VERS eten en drinken — 0.16 km · 95 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 52.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 38 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 608 per jaar (~€ 51/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.245 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~494 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~152 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Muurisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 142 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Honthorstlaan 178 De Hoef I en II | 32 | F | € 235.000 |
+€ 11.840
5 stap(pen)
|
€ 246.840 | € -3.160 | |
| Kennemerstraatweg 21 Emmakwartier | 40 | A | € 257.500 | +€ 0 | € 257.500 | +€ 7.500 | |
| Jan van Goyenstraat 46 De Hoef I en II | 36 | F | € 250.000 |
+€ 13.320
5 stap(pen)
|
€ 263.320 | +€ 13.320 | |
| Brouwerij 16 't Rak-Noord | 48 | C | € 225.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 234.600 | € -15.400 | |
| Blekerskade 52 Oud-Rochdale | 33 | F | € 220.000 |
+€ 12.210
5 stap(pen)
|
€ 232.210 | € -17.790 | |
| Jan van Goyenstraat 22 De Hoef I en II | 39 | D | € 220.000 |
+€ 10.530
3 stap(pen)
|
€ 230.530 | € -19.470 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan van Goyenstraat 46 De Hoef I en II | 36 | 2 | F | € 250.000 | € 6.944 |
| Kennemerstraatweg 21 Emmakwartier | 40 | 2 | A | € 257.500 | € 6.438 |
| Jan van Goyenstraat 22 De Hoef I en II | 39 | 2 | D | € 220.000 | € 5.641 |
| Blekerskade 52 Oud-Rochdale | 33 | 2 | F | € 220.000 | € 6.667 |
| Honthorstlaan 178 De Hoef I en II | 32 | 2 | F | € 235.000 | € 7.344 |
| Brouwerij 16 't Rak-Noord | 48 | 2 | C | € 225.000 | € 4.688 |