house · resale
Lijsterlaan 82
2406GA Alphen aan den Rijn · Lijsterlaan · wijk Lage Zijde · Alphen aan den Rijn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoomz - "Smart Move." (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Alphen aan den Rijn met 67–126 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-3.5% t.o.v. mediaan van € 4.261/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alphen aan den Rijn
| Inwoners | 2.525 |
|---|---|
| Dichtheid | 10156 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04840602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prisma — 0.09 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Minoes — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.53 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Allart — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen het Centrum — 0.71 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Alphen aan den Rijn — 1.05 km |
| OV-station | Alphen aan den Rijn — 1.26 km |
| Restaurant | El Caballo — 0.25 km · 24 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.940 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.067 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1649 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~582 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 388 per jaar en 388 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1961 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HRE 28/24A CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 339 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alphen aan den Rijn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Boomgaard 70 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 106 | C | € 390.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 399.540 | +€ 540 | |
| Parelstraat 27 Edelstenenbuurt | 115 | C | € 400.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 410.350 | +€ 11.350 | |
| Sandenburg 77 Burgtenbuurt | 88 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -24.000 | |
| Honingzwam 48 Paddestoelenbuurt | 104 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 26.000 | |
| Saturnusstraat 7 Planetenbuurt-Zuid | 124 | C | € 425.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 436.160 | +€ 37.160 | |
| J.C. Bulkstraat 6 Botanicusbuurt | 95 | B | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | +€ 40.500 | |
| Valeriusstraat 15 Zonneveld | 72 | F | € 325.000 |
+€ 18.720
4 stap(pen)
|
€ 343.720 | € -55.280 | |
| Mandenvlechter 145 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 76.000 | |
| Mandenvlechter 205 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 76.000 | |
| Grevelingen 103 Stromenbuurt | 120 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 76.000 | |
| Poolsterstraat 8 Planetenbuurt-Noord | 124 | C | € 465.000 |
+€ 11.160
1 stap(pen)
|
€ 476.160 | +€ 77.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| de Boomgaard 70 Koudekerk aan den Rijn-Zuid | 106 | 5 | C | € 390.000 | € 3.679 |
| J.C. Bulkstraat 6 Botanicusbuurt | 95 | 4 | B | € 439.500 | € 4.626 |
| Honingzwam 48 Paddestoelenbuurt | 104 | 4 | B | € 425.000 | € 4.087 |
| Sandenburg 77 Burgtenbuurt | 88 | 4 | B | € 375.000 | € 4.261 |
| Griekenlandstraat 4 Evenaar-West | 109 | 5 | B | € 485.000 | € 4.450 |
| Mandenvlechter 145 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | 5 | B | € 475.000 | € 4.167 |
| Mandenvlechter 205 Ambachtenbuurt-Oost | 114 | 5 | B | € 475.000 | € 4.167 |
| Parelstraat 27 Edelstenenbuurt | 115 | 6 | C | € 400.000 | € 3.478 |
| Marokkostraat 163 De Oude Wereld-West | 113 | 5 | B | € 510.000 | € 4.513 |
| Lupinesingel 73 Ericapark | 110 | 5 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Grevelingen 103 Stromenbuurt | 120 | 6 | A | € 475.000 | € 3.958 |
| Saturnusstraat 7 Planetenbuurt-Zuid | 124 | 5 | C | € 425.000 | € 3.427 |