Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 226 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ginkel Bemmelen NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Veenendaal met 95–176 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 48e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.375/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Ravelstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Ravelstraat 15 | 107 | A | € 439.500 | € 4.107 |
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 2.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 5846 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 491.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450551
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Grondtoon — 0.19 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.87 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk West — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Veenendaal West — 1.02 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.022 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~544 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline (2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 521 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henrick Lamkade 42 Veenderij | 108 | A+++ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -50.000 | |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | C | € 519.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 544.600 | € -50.400 | |
| Coniferenlaan 16 Gezonken Hoek | 125 | C | € 624.500 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 649.500 | +€ 54.500 | |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | B | € 525.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 538.750 | € -56.250 | |
| Julianastraat 78 't Hoorntje | 108 | C | € 515.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 536.600 | € -58.400 | |
| Boslaan 79 Gezonken Hoek | 151 | A | € 529.000 | +€ 0 | € 529.000 | € -66.000 | |
| Linnaeuslaan 12 Petenbos Oost | 137 | B | € 669.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 684.070 | +€ 89.070 | |
| Marterlaan 24 Petenbos | 113 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | € -95.500 | |
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | € -97.000 | |
| 't Voorhuis 24 Dragonder Noord | 112 | D | € 459.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 489.240 | € -105.760 | |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | B | € 475.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 488.200 | € -106.800 | |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dieze 12 Schepenbuurt | 131 | 6 | A | € 498.000 | € 3.802 |
| Oeverzwaluw 18 Vogelbuurt | 140 | 6 | C | € 699.000 | € 4.993 |
| Linnaeuslaan 12 Petenbos Oost | 137 | 7 | B | € 669.000 | € 4.883 |
| Coniferenlaan 16 Gezonken Hoek | 125 | 7 | C | € 624.500 | € 4.996 |
| Nieuweweg 46 De Pol | 128 | 5 | C | € 519.000 | € 4.055 |
| Linnaeuslaan 75 Petenbos Oost | 125 | 5 | B | € 525.000 | € 4.200 |
| Warendorp 6 Pioniersbuurt | 120 | 6 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Boslaan 79 Gezonken Hoek | 151 | 7 | A | € 529.000 | € 3.503 |
| Vliegezwam 3 Petenbos Oost | 123 | 5 | C | € 699.000 | € 5.683 |
| Frisia 1 Engelenburg | 122 | 5 | A | € 485.000 | € 3.975 |
| 't Melkhuis 42 Dragonder Noord | 124 | 5 | B | € 435.000 | € 3.508 |
| Van Limburg Stirumstraat 8 Franse Gat | 125 | 5 | B | € 785.000 | € 6.280 |