Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | H&S Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Breda met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-6.3% t.o.v. mediaan van € 4.331/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 11.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Griffioen — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Prinsenbeek — 0.51 km |
| Huisartsenpraktijk | Dependance Huisartsenpraktijk Prinsenbeek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 0.98 km |
| Restaurant | 't Hert — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.287 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.444 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1971 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 404 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 10.000 | |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 11.000 | |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | C | € 469.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 490.600 | +€ 11.600 | |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -14.000 | |
| Hondsdonk 15 Gageldonk | 137 | B | € 449.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 464.070 | € -14.930 | |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 16.000 | |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | B | € 450.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 461.990 | € -17.010 | |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | € -29.400 | |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | F | € 475.000 |
+€ 36.630
5 stap(pen)
|
€ 511.630 | +€ 32.630 | |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | D | € 415.000 |
+€ 31.050
3 stap(pen)
|
€ 446.050 | € -32.950 | |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 36.800 | |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | B | € 425.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 437.430 | € -41.570 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | 4 | A | € 489.000 | € 4.179 |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | 4 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Kleine Vos 26 Westerpark | 124 | 4 | A | € 495.000 | € 3.992 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Laagbos 6 Gageldonk | 113 | 5 | A | € 465.000 | € 4.115 |
| Sporenweide 1 Kievitsloop | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Brandebeemd 19 Gageldonk | 113 | 5 | B | € 425.000 | € 3.761 |
| Beukstraat 17 Tuinzigt | 115 | 5 | D | € 415.000 | € 3.609 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Wisentstraat 35 Brabantpark | 106 | 4 | A | € 395.000 | € 3.726 |