apartment · resale
Nieuwlandstraat 126
2729DX Zoetermeer · Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden · wijk Oosterheem · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 77 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Hof Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Zoetermeer met 53–100 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-6.0% t.o.v. mediaan van € 4.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.515 |
|---|---|
| Dichtheid | 8788 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 450.000 deze listing -28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06371104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Trinoom — 0.26 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterheem — 0.85 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oosterheem — 0.86 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 2.76 km |
| OV-station | Willem Dreeslaan — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hudson — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 77 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.232 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.655 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~308 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 232 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | D | € 300.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 324.300 | € -700 | |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | G | € 300.000 |
+€ 27.600
6 stap(pen)
|
€ 327.600 | +€ 2.600 | |
| Johan Willem Frisostraat 143 Driemanspolder-Oost | 65 | C | € 297.500 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 310.500 | € -14.500 | |
| Kloosstraat 33 Dichtersbuurt | 67 | D | € 289.500 |
+€ 18.090
3 stap(pen)
|
€ 307.590 | € -17.410 | |
| Zonnebloemtuin 13 Tuinenbuurt | 62 | A+++ | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 24.000 | |
| Stadhoudersring 368 Driemanspolder-Zuid | 96 | C | € 330.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | +€ 24.200 | |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | E | € 275.000 |
+€ 22.770
4 stap(pen)
|
€ 297.770 | € -27.230 | |
| Alexanderstraat 105 Driemanspolder-Oost | 59 | G | € 265.000 |
+€ 23.600
6 stap(pen)
|
€ 288.600 | € -36.400 | |
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 40.000 | |
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | F | € 340.000 |
+€ 34.410
5 stap(pen)
|
€ 374.410 | +€ 49.410 | |
| Bagijnenwaard 246 Meerzicht-Centrum-West | 58 | E | € 250.000 |
+€ 19.140
4 stap(pen)
|
€ 269.140 | € -55.860 | |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | B | € 375.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 384.680 | +€ 59.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | 3 | A | € 365.000 | € 4.803 |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | 3 | G | € 300.000 | € 4.348 |
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | 3 | A+++ | € 399.000 | € 5.392 |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | 4 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Kloosstraat 33 Dichtersbuurt | 67 | 4 | D | € 289.500 | € 4.321 |
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | 3 | D | € 300.000 | € 3.333 |
| Johan Willem Frisostraat 143 Driemanspolder-Oost | 65 | 2 | C | € 297.500 | € 4.577 |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | 4 | B | € 375.000 | € 4.261 |
| Burgemeester Augustijnstraat 8 B. en W.-buurt | 76 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 5.921 |
| Zonnebloemtuin 13 Tuinenbuurt | 62 | 3 | A+++ | € 349.000 | € 5.629 |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | 4 | A+++ | € 425.000 | € 5.060 |
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | 4 | F | € 340.000 | € 3.656 |