apartment · resale
Vreeswijkstraat 84
2546CA Den Haag · Morgenstond-Oost · wijk Wijk 34 Morgenstond · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 115 apartments in Den Haag met 47–88 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+7.1% t.o.v. mediaan van € 4.808/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Vreeswijkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Vreeswijkstraat 98 | 76 | G | € 247.500 | € 3.257 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.125 |
|---|---|
| Dichtheid | 10199 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 238.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183489
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool De Ark — 0.26 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Dagopvang Woelwaters — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.15 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alpha Apotheek — 0.07 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Verloskundigepraktijk Life — 0.58 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Juliana Kinderziekenhuis — 0.74 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.59 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Parkoers — 0.48 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.700 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.813 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1496 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 612 per jaar en 612 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1943 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 225 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koningin Marialaan 100 Bezuidenhout-Midden | 69 | D | € 350.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 354.830 | +€ 4.830 | |
| Aalbessenstraat 32 Vruchtenbuurt | 70 | D | € 350.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 354.900 | +€ 4.900 | |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | C | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -15.000 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 9.750
2 stap(pen)
|
€ 334.750 | € -15.250 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | € -19.890 | |
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | +€ 20.000 | |
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | +€ 24.500 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | 3 | C | € 375.000 | € 5.435 |
| Binnentuinen 73 Nieuw Waldeck | 70 | 3 | C | € 325.000 | € 4.643 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Leyweg 370 Leyenburg | 72 | 3 | C | € 345.000 | € 4.792 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | 3 | D | € 325.000 | € 4.452 |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | 3 | C | € 400.000 | € 6.154 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | 3 | D | € 415.000 | € 5.929 |