Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 273 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | M2 Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 20 houses in Middelburg met 86–159 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-16.8% t.o.v. mediaan van € 3.663/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 4381 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 292.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06871008
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Internationale Schakelklas Walcheren — 0.09 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindcentrum De Aventurijn — 0.11 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 1.14 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Vleugelnoot — 1.0 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Middelburg — 1.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Green Room — 0.76 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.460 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.995 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2091 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~738 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 492 per jaar en 492 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi/kompakt 28-24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 437 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Ruyterstraat 51 Poelendaele | 145 | C | € 359.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 372.050 | € -2.950 | |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 15.000 | |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | C | € 349.500 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 359.490 | € -15.510 | |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | A | € 359.000 | +€ 0 | € 359.000 | € -16.000 | |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | C | € 350.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 358.460 | € -16.540 | |
| Van Kleffenslaan 46 Griffioen II | 125 | C | € 385.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 396.250 | +€ 21.250 | |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | B | € 349.900 | +€ 0 | € 349.900 | € -25.100 | |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -46.000 | |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | A | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -55.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Kleffenslaan 46 Griffioen II | 125 | 5 | C | € 385.000 | € 3.080 |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | 5 | B | € 349.900 | € 2.892 |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | 5 | A | € 319.500 | € 2.778 |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | 4 | C | € 349.500 | € 3.149 |
| Poproute 33 Mortiere I | 128 | 6 | A | € 475.000 | € 3.711 |
| Kruitmolenlaan 57 Dauwendaele I | 136 | 5 | C | € 495.000 | € 3.640 |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | 4 | A | € 390.000 | € 3.861 |
| De Ruyterstraat 51 Poelendaele | 145 | 6 | C | € 359.000 | € 2.476 |
| Windwijzer 34 Reijershove | 98 | 4 | A | € 359.000 | € 3.663 |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |