apartment · resale
Nieuwpoortstraat 86
1055RZ Amsterdam · Bedrijventerrein Landlust · wijk Landlust · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 61 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaers | Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 221 apartments in Amsterdam met 42–79 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 8.523/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nieuwpoortstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nieuwpoortstraat 94 | 49 | B | € 415.000 | € 8.469 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 735 |
|---|---|
| Dichtheid | 6832 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 409.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Boomgaard — 0.44 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | het groeibos — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.09 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Landlust — 0.38 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | SAG — 1.05 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.78 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Isolatorweg — 1.29 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Taco Lindo — 0.18 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 976 per jaar (~€ 81/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.444 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~793 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~244 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE met A-label pomp (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 217 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 17.550
3 stap(pen)
|
€ 492.550 | € -2.450 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 492.000 | € -3.000 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 |
+€ 6.710
1 stap(pen)
|
€ 491.710 | € -3.290 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 15.660
3 stap(pen)
|
€ 490.660 | € -4.340 | |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | B | € 495.000 |
+€ 6.600
1 stap(pen)
|
€ 501.600 | +€ 6.600 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 |
+€ 12.800
2 stap(pen)
|
€ 487.800 | € -7.200 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | C | € 495.000 |
+€ 11.200
2 stap(pen)
|
€ 506.200 | +€ 11.200 | |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | B | € 500.000 |
+€ 6.270
1 stap(pen)
|
€ 506.270 | +€ 11.270 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 507.600 | +€ 12.600 | |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 508.000 | +€ 13.000 | |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | D | € 495.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 510.930 | +€ 15.930 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | 2 | B | € 495.000 | € 8.250 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | 2 | D | € 500.000 | € 7.937 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 78 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 62 | 2 | B | € 525.000 | € 8.468 |
| Legmeerstraat 24 Legmeerpleinbuurt | 60 | 2 | C | € 525.000 | € 8.750 |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | 2 | C | € 449.000 | € 7.242 |
| Bilderdijkstraat 188 Da Costabuurt-Zuid | 63 | 2 | A | € 535.000 | € 8.492 |
| J.H. Hisgenpad 305 Elzenhagen-Zuid | 58 | 2 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |