Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Makelaars Jenné | Baars | Jenné (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Zoetermeer met 98–182 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-10.3% t.o.v. mediaan van € 4.180/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 2.260 |
|---|---|
| Dichtheid | 9587 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06371003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PassePartout — 0.43 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KIDSclub Rokkeveen — 0.67 km |
| Supermarkt | Jumbo Mike Bogaard — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rokkeveen-Oost — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rokkeveen Oost — 0.18 km |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 3.59 km |
| OV-station | Zoetermeer Oost — 1.05 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sweet Lake Italy — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.693 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1820 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~560 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant Eco tec (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 500 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | C | € 500.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 526.000 | +€ 1.000 | |
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | C | € 500.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 527.400 | +€ 2.400 | |
| César Franckrode 39 Rodenbuurt-West | 128 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 10.000 | |
| Loggerkade 11 Kadebuurt-Oost | 125 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 14.000 | |
| Teakhout 24 Houtbuurt-Oost | 138 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | D | € 465.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 499.830 | € -25.170 | |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | D | € 465.000 |
+€ 34.560
3 stap(pen)
|
€ 499.560 | € -25.440 | |
| Lommerbaan 64 Lommerbuurt | 113 | C | € 475.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 497.600 | € -27.400 | |
| Leiwater 94 Waterbuurt laag | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | C | € 460.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 485.000 | € -40.000 | |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Amaliaplaats 3 Driemanspolder-Oost | 137 | 6 | C | € 500.000 | € 3.650 |
| Woudlaan 19 Houtbuurt-West | 142 | 6 | A | € 575.000 | € 4.049 |
| Moldaustroom 75 Stromenbuurt-Zuidoost | 143 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.021 |
| Medeaschouw 30 Schouwenbuurt-Noord | 130 | 6 | C | € 500.000 | € 3.846 |
| César Franckrode 39 Rodenbuurt-West | 128 | 6 | A | € 535.000 | € 4.180 |
| Streefkerkstraat 70 Zuid-Hollandbuurt-Zuidoost | 148 | 6 | A+ | € 599.000 | € 4.047 |
| Teakhout 24 Houtbuurt-Oost | 138 | 5 | A | € 550.000 | € 3.986 |
| Leeghwaterschans 18 Schansenbuurt-Noord | 136 | 5 | A | € 550.000 | € 4.044 |
| Perengaarde 19 Gaardenbuurt | 125 | 6 | C | € 460.000 | € 3.680 |
| John Sousarode 23 Rodenbuurt-Oost | 129 | 5 | A | € 565.000 | € 4.380 |
| Hunsingo 70 Landenbuurt | 129 | 5 | D | € 465.000 | € 3.605 |
| Salland 20 Landenbuurt | 128 | 5 | D | € 465.000 | € 3.633 |