apartment · resale
Lindenhoevestraat 61
1096DV Amsterdam · Weespertrekvaart · wijk Omval/Overamstel · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Geijsel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 223 apartments in Amsterdam met 77–143 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.0% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 3900 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 559.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 2.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MQ07
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Amstel — 0.31 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.65 km |
| Supermarkt | Foodlovers — 0.17 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Spaklerweg — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ventuno Sky Lounge — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 181.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.100 per jaar (~€ 92/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.269 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~770 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~110 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Doorstroomboiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 366 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | A | € 850.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 879.700 | +€ 4.700 | |
| Revaleiland 454 Houthavens-West | 99 | A | € 850.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 879.700 | +€ 4.700 | |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | A | € 850.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 885.400 | +€ 10.400 | |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | A | € 850.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 886.300 | +€ 11.300 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 53.000
5 stap(pen)
|
€ 888.000 | +€ 13.000 | |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | D | € 835.000 |
+€ 58.140
6 stap(pen)
|
€ 893.140 | +€ 18.140 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 54.000
5 stap(pen)
|
€ 854.000 | € -21.000 | |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 904.400 | +€ 29.400 | |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 49.000
5 stap(pen)
|
€ 844.000 | € -31.000 | |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | C | € 795.000 |
+€ 49.000
5 stap(pen)
|
€ 844.000 | € -31.000 | |
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | A | € 875.000 |
+€ 34.200
3 stap(pen)
|
€ 909.200 | +€ 34.200 | |
| Bestevâerstraat 105 Landlust-Zuid | 101 | B | € 795.000 |
+€ 41.410
4 stap(pen)
|
€ 836.410 | € -38.590 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | 4 | C | € 835.000 | € 7.877 |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | 4 | C | € 800.000 | € 7.407 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | 4 | A | € 799.000 | € 7.538 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | 4 | A+ | € 895.000 | € 8.775 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | 4 | D | € 835.000 | € 8.186 |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | 4 | A | € 925.000 | € 9.069 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |