house · resale
Adriana van Roonlaan 122
2544NM Den Haag · De Uithof · wijk Wijk 33 Bouwlust · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 185 m² |
| Perceel | 397 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joost van Vliet Makelaars o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Den Haag met 129–240 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+32.4% t.o.v. mediaan van € 5.102/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.420 |
|---|---|
| Dichtheid | 1716 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 522.000 deze listing +139% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 1.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183399
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Westhof — 1.04 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Deniz Supermarket — 1.4 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Berestein — 1.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Berenstein — 1.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 2.0 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hudson — 0.56 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.968 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 269.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 185 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.960 per jaar (~€ 247/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.215 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2405 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~740 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met riet |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 665 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strijpkade 5 Hoge Veld | 196 | D | € 1.200.000 |
+€ 52.920
3 stap(pen)
|
€ 1.252.920 | +€ 2.920 | |
| Roelofsstraat 46 Van Hoytemastraat e.o. | 177 | C | € 1.165.000 |
+€ 35.400
2 stap(pen)
|
€ 1.200.400 | € -49.600 | |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | C | € 1.100.000 |
+€ 41.800
2 stap(pen)
|
€ 1.141.800 | € -108.200 | |
| Marcus Aureliuslaan 18 De Lanen | 220 | A | € 1.395.000 | +€ 0 | € 1.395.000 | +€ 145.000 | |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | C | € 1.055.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 1.092.400 | € -157.600 | |
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | A+++ | € 1.065.000 | +€ 0 | € 1.065.000 | € -185.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Roelofsstraat 46 Van Hoytemastraat e.o. | 177 | 6 | C | € 1.165.000 | € 6.582 |
| Thomas Mannsingel 57 Kraayenstein en Vroondaal | 181 | 6 | A+++ | € 1.065.000 | € 5.884 |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | 6 | C | € 1.055.000 | € 5.642 |
| Strijpkade 5 Hoge Veld | 196 | 7 | D | € 1.200.000 | € 6.122 |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | 6 | C | € 1.100.000 | € 5.263 |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | 7 | A | € 979.000 | € 5.659 |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | 6 | A | € 850.000 | € 4.315 |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | 5 | A | € 900.000 | € 4.639 |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | 7 | D | € 895.000 | € 4.613 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |