house · resale
Vetteoordskade 11
3131PZ Vlaardingen · Vettenoordse Polder Oost · wijk Centrum · Vlaardingen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 123 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Driel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Vlaardingen met 86–159 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+31.4% t.o.v. mediaan van € 4.299/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 5.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 12736 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 232.000 deze listing +200% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | VanKampen — 0.08 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.7 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bakker — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 1.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 3.35 km |
| OV-station | Vlaardingen Centrum — 0.44 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café - restaurant Proost — 0.28 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 984 per jaar (~€ 82/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.400 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~615 kg per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A4 |
| Inhoud | 463 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | C | € 650.000 |
+€ 87.040
6 stap(pen)
|
€ 737.040 | +€ 42.040 | |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | A | € 595.000 |
+€ 55.440
4 stap(pen)
|
€ 650.440 | € -44.560 | |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | A | € 575.000 |
+€ 60.720
4 stap(pen)
|
€ 635.720 | € -59.280 | |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 94.430
7 stap(pen)
|
€ 623.430 | € -71.570 | |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | A | € 549.000 |
+€ 58.520
4 stap(pen)
|
€ 607.520 | € -87.480 | |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | B | € 519.000 |
+€ 63.250
5 stap(pen)
|
€ 582.250 | € -112.750 | |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | C | € 498.000 |
+€ 67.200
6 stap(pen)
|
€ 565.200 | € -129.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | 5 | C | € 650.000 | € 4.779 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | 5 | D | € 529.000 | € 3.977 |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 495.000 | € 4.195 |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | 5 | C | € 498.000 | € 4.743 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | 5 | D | € 465.000 | € 4.387 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | 5 | C | € 449.500 | € 4.450 |