house · resale
Batenborch 29
4132HS Vianen (UT) · Blankenborch · wijk Vianen centrum · Vijfheerenlanden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Via Makelaardij en Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Vijfheerenlanden met 85–158 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 4.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden
| Inwoners | 1.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 10174 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 441.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 7% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19612105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Rank — 0.32 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Aplhega Apotheek Vianen — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boas & Valkenburg — 0.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 4.26 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ena — 0.44 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 103.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.708 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.505 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1342 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~366 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Nefit ProLine S/N (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 433 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | A | € 485.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 494.120 | € -880 | |
| Dam 6 Ameide oude kern | 104 | B | € 470.000 |
+€ 19.760
2 stap(pen)
|
€ 489.760 | € -5.240 | |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | B | € 465.000 |
+€ 23.560
2 stap(pen)
|
€ 488.560 | € -6.440 | |
| Meent 75 Leerdam centrum zuid | 128 | A | € 495.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 505.240 | +€ 10.240 | |
| Lekstraat 16 Het Dorpshart | 111 | A | € 475.000 |
+€ 8.880
1 stap(pen)
|
€ 483.880 | € -11.120 | |
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | A | € 475.000 |
+€ 8.320
1 stap(pen)
|
€ 483.320 | € -11.680 | |
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | C | € 475.000 |
+€ 34.160
3 stap(pen)
|
€ 509.160 | +€ 14.160 | |
| Leeuwerikstraat 20 Vogelbuurt (Vianen) | 97 | C | € 450.000 |
+€ 22.795
3 stap(pen)
|
€ 472.795 | € -22.205 | |
| Brunellaan 109 Eiland | 100 | B | € 445.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 464.000 | € -31.000 | |
| Hazelaarstraat 34 Bomenbuurt (Vianen) | 147 | C | € 495.000 |
+€ 41.160
3 stap(pen)
|
€ 536.160 | +€ 41.160 | |
| Hendrik van Nassaustraat 24 Oranjebuurt-Noord | 125 | B | € 425.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 448.750 | € -46.250 | |
| Rietkamp 85 Molenbuurt II | 115 | B | € 525.000 |
+€ 21.850
2 stap(pen)
|
€ 546.850 | +€ 51.850 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | 5 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | 5 | B | € 465.000 | € 3.750 |
| Meent 75 Leerdam centrum zuid | 128 | 5 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Rietkamp 85 Molenbuurt II | 115 | 5 | B | € 525.000 | € 4.565 |
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | 5 | A | € 485.000 | € 4.254 |
| Sperwerlaan 28 Vogelbuurt (Leerdam) | 128 | 5 | A | € 425.000 | € 3.320 |
| Lekstraat 16 Het Dorpshart | 111 | 5 | A | € 475.000 | € 4.279 |
| Molengraaf 15 Molenbuurt II | 122 | 6 | B | € 525.000 | € 4.303 |
| Hendrik van Nassaustraat 24 Oranjebuurt-Noord | 125 | 4 | B | € 425.000 | € 3.400 |
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | 5 | A | € 475.000 | € 4.567 |
| Dam 6 Ameide oude kern | 104 | 5 | B | € 470.000 | € 4.519 |
| Diefdijk 44 Leerdam buitengebied | 118 | 4 | E | € 645.000 | € 5.466 |