apartment · resale
Prins Hendrikkade 83
3071KE Rotterdam · Noordereiland · wijk Feijenoord · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 54 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 apartments in Rotterdam met 37–70 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+10.5% t.o.v. mediaan van € 5.448/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Prins Hendrikkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Prins Hendrikkade 128 | 108 | A | € 450.000 | € 4.167 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 14349 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991088
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sagenn — 0.27 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Steigertje — 0.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR Matze — 0.16 km · 28 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | huisartsenpraktijk Wijnhaven — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 0.68 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wilhelminaplein — 0.61 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Gaetano — 0.15 km · 84 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 68.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 54 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 864 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.624 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~702 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~216 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 187 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 16.470
3 stap(pen)
|
€ 331.470 | +€ 6.470 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 318.310 | € -6.690 | |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | F | € 315.000 |
+€ 18.500
5 stap(pen)
|
€ 333.500 | +€ 8.500 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 15.930
3 stap(pen)
|
€ 335.930 | +€ 10.930 | |
| West-Sidelinge 228 Kleinpolder | 59 | C | € 325.000 |
+€ 11.800
2 stap(pen)
|
€ 336.800 | +€ 11.800 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 |
+€ 12.600
2 stap(pen)
|
€ 337.600 | +€ 12.600 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 311.000 | € -14.000 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 12.400
2 stap(pen)
|
€ 310.400 | € -14.600 | |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 |
+€ 12.200
2 stap(pen)
|
€ 341.200 | +€ 16.200 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 342.280 | +€ 17.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noorderhavenkade 161 Blijdorp | 54 | 3 | C | € 350.000 | € 6.481 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | 3 | A | € 325.000 | € 6.500 |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | 3 | E | € 329.000 | € 5.672 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | 3 | C | € 275.000 | € 4.911 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Pannekoekstraat 62 Stadsdriehoek | 60 | 3 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |