Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | vb&t Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Helmond met 61–114 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 3.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Helmond
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 4618 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 283.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07941401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Stroom — 0.17 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Deltaweg — 0.36 km |
| Ziekenhuis | Elkerliek Ziekenhuis — 4.36 km |
| OV-station | Helmond Brouwhuis — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria La Piazza — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.666 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.783 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~352 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1986 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 334 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Helmond
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brantstraat 18 West | 83 | C | € 315.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | € -17.400 | |
| Jan van Vlissingenhof 18 Rijpelberg-Oost | 107 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 26.000 | |
| Astronautenlaan 134 Eeuwsels | 91 | D | € 295.000 |
+€ 24.570
3 stap(pen)
|
€ 319.570 | € -29.430 | |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | +€ 37.880 | |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | B | € 385.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 396.770 | +€ 47.770 | |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | B | € 390.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 401.000 | +€ 52.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brantstraat 18 West | 83 | 5 | C | € 315.000 | € 3.795 |
| Astronautenlaan 134 Eeuwsels | 91 | 3 | D | € 295.000 | € 3.242 |
| Hollandhof 85 Rijpelberg-Oost | 100 | 4 | B | € 390.000 | € 3.900 |
| Jan van Vlissingenhof 18 Rijpelberg-Oost | 107 | 5 | A | € 375.000 | € 3.505 |
| Vinkelaan 252 Binderen | 107 | 5 | B | € 385.000 | € 3.598 |
| Jan de Withof 90 Rijpelberg-Oost | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Heiakker 2 Brouwhuis-Dorp | 109 | 5 | A | € 419.000 | € 3.844 |
| Broederwal 257 De Veste | 110 | 4 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Besselhoeve 4 Stepekolk | 112 | 5 | A+ | € 489.000 | € 4.366 |