house · resale
Diepmaat 13
9431MP Westerbork · Westerbork · wijk Wijk 09 Westerbork · Midden-Drenthe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 164 m² |
| Perceel | 241 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zinger Vastgoed (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Midden-Drenthe met 114–213 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-2.4% t.o.v. mediaan van € 3.181/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Drenthe
| Inwoners | 4.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 1439 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17310900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Lindelaar — 0.27 km |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Börkerdies — 0.37 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.75 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.75 km |
| Restaurant | Brasserie Diggels — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 164 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.624 per jaar (~€ 219/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.649 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2132 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~656 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 630 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Drenthe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | C | € 499.500 |
+€ 33.600
2 stap(pen)
|
€ 533.100 | +€ 24.100 | |
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | C | € 439.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 466.600 | € -42.400 | |
| Nijland 9 Beilen | 148 | B | € 450.000 |
+€ 16.280
1 stap(pen)
|
€ 466.280 | € -42.720 | |
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | D | € 429.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 464.910 | € -44.090 | |
| Veenakker 46 Beilen | 119 | C | € 425.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 448.800 | € -60.200 | |
| Verlengde Middenraai 53 Nieuw-Balinge | 158 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 66.000 | |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | E | € 375.000 |
+€ 45.540
4 stap(pen)
|
€ 420.540 | € -88.460 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoofdweg 178 Bovensmilde-Centrum | 168 | 6 | C | € 499.500 | € 2.973 |
| Verlengde Middenraai 53 Nieuw-Balinge | 158 | 6 | A | € 575.000 | € 3.639 |
| Halerweg 13 Verspreide huizen Zwiggelte | 156 | 6 | E | € 575.000 | € 3.686 |
| Nijland 9 Beilen | 148 | 4 | B | € 450.000 | € 3.041 |
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | 5 | C | € 439.000 | € 3.181 |
| Westerkampen 3 Elp | 161 | 4 | A | € 669.000 | € 4.155 |
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | 5 | D | € 429.000 | € 3.226 |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | 4 | E | € 375.000 | € 2.717 |
| De Vonderkampen 134 Beilen | 199 | 6 | D | € 615.000 | € 3.090 |
| Veenakker 46 Beilen | 119 | 6 | C | € 425.000 | € 3.571 |
| De Brink 10 Drijber | 206 | 4 | C | € 665.000 | € 3.228 |