apartment · resale
Olof Palmeplein 69
1025WT Amsterdam · Buikslotermeerplein · wijk Buikslotermeer · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 5 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Voortman & Fransen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 280 apartments in Amsterdam met 54–101 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-32.7% t.o.v. mediaan van € 8.099/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 5983 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 81% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NH04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Universum — 0.31 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Villa Vipkids — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk van den Broek — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noordam Apotheek — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Windhausen huisarts — 0.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noord — 0.89 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Roezemoes — 0.14 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.560 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.159 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 312 per jaar en 312 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 244 m³ |
| Indeling | 5 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | F | € 400.000 |
+€ 20.800
4 stap(pen)
|
€ 420.800 | € -4.200 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 10.000 | |
| Leusdenhof 307 L-buurt | 92 | D | € 399.000 |
+€ 14.720
2 stap(pen)
|
€ 413.720 | € -11.280 | |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -30.000 | |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | B | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -40.000 | |
| Van Boshuizenstraat 377 Buitenveldert-Zuidoost | 66 | C | € 465.000 |
+€ 5.940
1 stap(pen)
|
€ 470.940 | +€ 45.940 | |
| Hoogoord 39 Rechte H-buurt | 92 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -50.000 | |
| Petmolen 80 Molenwijk | 95 | E | € 350.000 |
+€ 20.900
3 stap(pen)
|
€ 370.900 | € -54.100 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 483.730 | +€ 58.730 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 10.720
2 stap(pen)
|
€ 485.720 | +€ 60.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sinjeur Semeynsstraat 90 Kolenkitbuurt-Noord | 80 | 4 | F | € 400.000 | € 5.000 |
| Loggerhof 33 Banne-Zuidwest | 76 | 4 | B | € 400.000 | € 5.263 |
| Loenermark 521 Loenermark | 81 | 4 | B | € 385.000 | € 4.753 |
| Elisabeth Boddaertstraat 28 Staalmanbuurt | 76 | 4 | A | € 495.000 | € 6.513 |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | 4 | A | € 435.000 | € 5.118 |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | 4 | B | € 499.000 | € 6.160 |
| Valkhof 36 Gelderlandpleinbuurt | 79 | 4 | B | € 515.000 | € 6.519 |
| Dickenslaan 131 Venserpolder-Oost | 87 | 4 | A | € 395.000 | € 4.540 |
| Eksterstraat 49 Vogelbuurt-Zuid | 81 | 4 | G | € 525.000 | € 6.481 |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden | 85 | 4 | C | € 525.000 | € 6.176 |
| Leusdenhof 307 L-buurt | 92 | 5 | D | € 399.000 | € 4.337 |