Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Tilburg met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+7.0% t.o.v. mediaan van € 4.025/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bredaseweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bredaseweg 133 | 133 | A | € 500.000 | € 3.759 |
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 8970 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 316.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08551901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Odulphuslyceum — 0.35 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albalad — 0.39 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Korvelplein — 0.71 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Noordhoekring — 0.43 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 2.64 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Tilburg Centraal Station — 0.87 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Bamboe — 0.11 km · 49 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.245 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1717 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~606 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1905 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | AWB ( combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 358 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mastenbroekstraat 5 Leeuwerik Zuid | 117 | A+ | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | +€ 5.000 | |
| Etnastraat 2 Ezelvense Akkers | 121 | B | € 429.000 | +€ 0 | € 429.000 | € -6.000 | |
| Kreitenmolenstraat 193 Bedrijventerrein Kreitenmolen | 91 | G | € 400.000 |
+€ 26.390
5 stap(pen)
|
€ 426.390 | € -8.610 | |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | B | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 10.000 | |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Wapenveldstraat 19 Witbrant West | 80 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 15.000 | |
| Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden | 108 | D | € 400.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 417.280 | € -17.720 | |
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | C | € 447.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 457.710 | +€ 22.710 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 409.270 | € -25.730 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 16.480
2 stap(pen)
|
€ 406.480 | € -28.520 | |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | 4 | B | € 445.000 | € 4.120 |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | 4 | B | € 395.000 | € 3.591 |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | 5 | A | € 400.000 | € 4.124 |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | 4 | C | € 350.000 | € 3.241 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | 3 | A | € 499.000 | € 4.845 |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | 4 | A | € 395.000 | € 3.496 |
| Kaapkoloniestraat 51 Afrikaanderbuurt Midden | 108 | 3 | D | € 400.000 | € 3.704 |
| Ezelvense Akkers 35 Ezelvense Akkers | 93 | 3 | A | € 450.000 | € 4.839 |