Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 70 houses in Tilburg met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-4.4% t.o.v. mediaan van € 3.935/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.590 |
|---|---|
| Dichtheid | 5307 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 430.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555407
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercreche Reeshof — 0.85 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 1.02 km |
| Apotheek | Apotheek Dalem — 1.0 km |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 2.08 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.101 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.638 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.237 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~351 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 401 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | B | € 425.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 445.520 | +€ 5.520 | |
| Kreutzerstraat 54 Lijnse Hoek Oost | 138 | C | € 395.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 433.640 | € -6.360 | |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | C | € 400.000 |
+€ 28.840
3 stap(pen)
|
€ 428.840 | € -11.160 | |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | D | € 390.000 |
+€ 36.050
4 stap(pen)
|
€ 426.050 | € -13.950 | |
| Bredaseweg 192 Sint Anna Noord | 101 | B | € 435.000 |
+€ 19.190
2 stap(pen)
|
€ 454.190 | +€ 14.190 | |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | D | € 415.000 |
+€ 43.050
4 stap(pen)
|
€ 458.050 | +€ 18.050 | |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | B | € 395.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 418.940 | € -21.060 | |
| Robert Fruinstraat 23 Hoefstraat Noord | 110 | B | € 395.000 |
+€ 20.900
2 stap(pen)
|
€ 415.900 | € -24.100 | |
| Akkerstraat 112 Sint Anna Noord | 108 | B | € 445.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 465.520 | +€ 25.520 | |
| Drongelenhof 8 Huibeven Oost | 130 | A | € 400.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 410.400 | € -29.600 | |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | A | € 400.000 |
+€ 7.760
1 stap(pen)
|
€ 407.760 | € -32.240 | |
| Metslawierstraat 67 Leeuwerik Zuid | 133 | A | € 465.000 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 475.640 | +€ 35.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Prins Bernhardstraat 19 Eikenbosch | 119 | 5 | C | € 447.000 | € 3.756 |
| Korte Nieuwstraat 3 Besterd | 118 | 5 | A | € 475.000 | € 4.025 |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | 5 | A | € 500.000 | € 4.167 |
| Wandelboslaan 95 Luchthavenbuurt Oost | 108 | 5 | B | € 425.000 | € 3.935 |
| Elandsgang 9 Jagersbuurt Oost | 126 | 5 | B | € 395.000 | € 3.135 |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | 5 | E | € 439.000 | € 3.403 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | 5 | C | € 525.000 | € 4.730 |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Hart van Brabantlaan 127 VGL-terrein | 123 | 6 | D | € 415.000 | € 3.374 |
| Schadewijkstraat 22 Dalem Zuid II | 113 | 4 | A | € 395.000 | € 3.496 |