apartment · resale
Nassaukade 146
1052EH Amsterdam · Da Costabuurt-Noord · wijk Da Costabuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Cocq Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 89 apartments in Amsterdam met 107–198 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+3.9% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Nassaukade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Nassaukade 15 | 31 | A | € 350.000 | € 11.290 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.710 |
|---|---|
| Dichtheid | 21678 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 581.000 deze listing +128% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EQ01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dr. Rijk Kramerschool — 0.4 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.23 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sterk — 0.14 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.32 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.43 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.26 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Juana La Dama — 0.07 km · 253 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.326 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 285.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.448 per jaar (~€ 204/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.530 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1989 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1900 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Dubbel benedenhuis (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 550 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 32.940
3 stap(pen)
|
€ 1.327.940 | +€ 2.940 | |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | G | € 1.250.000 |
+€ 68.800
6 stap(pen)
|
€ 1.318.800 | € -6.200 | |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | A++ | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | € -25.000 | |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | A+ | € 1.350.000 | +€ 0 | € 1.350.000 | +€ 25.000 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 | +€ 0 | € 1.300.000 | € -25.000 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | € -35.000 | |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | A | € 1.285.000 | +€ 0 | € 1.285.000 | € -40.000 | |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.276.600 | € -48.400 | |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | C | € 1.375.000 |
+€ 27.400
2 stap(pen)
|
€ 1.402.400 | +€ 77.400 | |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | C | € 1.400.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 1.427.600 | +€ 102.600 | |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | +€ 125.000 | |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | A | € 1.450.000 | +€ 0 | € 1.450.000 | +€ 125.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Geuzenkade 103 Geuzenhofbuurt | 163 | 4 | A | € 1.500.000 | € 9.202 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Emmastraat 29 Cornelis Schuytbuurt | 163 | 4 | E | € 1.550.000 | € 9.509 |
| Linnaeusparkweg 7 Linnaeusparkbuurt | 172 | 4 | D | € 1.450.000 | € 8.430 |
| Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. | 141 | 3 | B | € 1.450.000 | € 10.284 |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | 5 | A+ | € 1.350.000 | € 9.712 |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | 5 | C | € 1.400.000 | € 10.145 |