Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 578 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Wiel Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Breda met 74–137 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+42.8% t.o.v. mediaan van € 4.293/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 4.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 4795 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +85% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogakker — 0.33 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.54 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Haagse Beemden — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haagse Beemden — 0.66 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 4.73 km |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 1.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé Stout — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.244 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 489 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luttelhof 11 Prinsenbeek | 89 | A | € 689.000 | +€ 0 | € 689.000 | +€ 39.000 | |
| Rakehof 27 Prinsenbeek | 131 | B | € 592.500 |
+€ 14.410
1 stap(pen)
|
€ 606.910 | € -43.090 | |
| van Duijvenvoordestraat 38 Ginneken | 96 | B | € 595.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 605.560 | € -44.440 | |
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | B | € 695.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 706.880 | +€ 56.880 | |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | B | € 575.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 586.330 | € -63.670 | |
| Mastbosstraat 103 Princenhage | 133 | C | € 550.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 576.600 | € -73.400 | |
| Kapelstraat 89 Prinsenbeek | 127 | C | € 550.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 575.400 | € -74.600 | |
| Argusvlinder 48 Westerpark | 125 | C | € 545.000 |
+€ 19.375
2 stap(pen)
|
€ 564.375 | € -85.625 | |
| Beekhof 6 Prinsenbeek | 128 | A | € 739.000 | +€ 0 | € 739.000 | +€ 89.000 | |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | C | € 535.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 557.000 | € -93.000 | |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | C | € 500.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 523.200 | € -126.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Buijsenstraat 7 Blauwe Kei | 108 | 4 | B | € 695.000 | € 6.435 |
| Haagweg 204 Tuinzigt | 110 | 4 | C | € 535.000 | € 4.864 |
| van Duijvenvoordestraat 38 Ginneken | 96 | 4 | B | € 595.000 | € 6.198 |
| Harmonielaan 36 Prinsenbeek | 103 | 5 | B | € 575.000 | € 5.583 |
| Hoge Hil 8 Heksenwiel | 116 | 4 | C | € 500.000 | € 4.310 |
| Valkenierslaan 205 Blauwe Kei | 99 | 4 | F | € 475.000 | € 4.798 |
| Minckelersstraat 16 Doornbos-Linie | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Cornelis Florisstraat 10 Geeren-noord | 117 | 4 | A | € 489.000 | € 4.179 |
| Haamstedestraat 12 Ypelaar | 108 | 5 | C | € 469.000 | € 4.343 |
| Vianendreef 37 Prinsenbeek | 118 | 4 | A | € 479.000 | € 4.059 |
| Blokvucht 33 Waterdonken | 115 | 5 | A | € 490.000 | € 4.261 |
| Jasmijnstraat 26 Tuinzigt | 109 | 5 | B | € 450.000 | € 4.128 |