databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Hinderstein 6

3813RM Amersfoort · Camera Obscurastraat e.o. · wijk Schothorst-Noord · Amersfoort

€ 325.000
€ 5.078 / m²
64 3kamers A
Foto 1 van Hinderstein 6 Foto 2 van Hinderstein 6 Foto 3 van Hinderstein 6 Foto 4 van Hinderstein 6 Foto 5 van Hinderstein 6 Foto 6 van Hinderstein 6 Foto 7 van Hinderstein 6 Foto 8 van Hinderstein 6 Foto 9 van Hinderstein 6 Foto 10 van Hinderstein 6 Foto 11 van Hinderstein 6 Foto 12 van Hinderstein 6

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.64 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Amersfoort met 44–83 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.078/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Amersfoort

Inwoners1.655
Dichtheid7714 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 396.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt32%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03070902 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Kei — 0.23 km · 32 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.18 km · 10 totaal binnen zoekradius
Apotheek Dienstapotheek Eemland — 1.31 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Sagenhoek — 0.8 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.35 km
OV-station Amersfoort Schothorst — 1.08 km · 4 totaal binnen zoekradius
Restaurant Ling Fa — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 68.478 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 64 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.024 per jaar (~€ 85/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.637 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~832 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~256 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1985
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieGrotendeels dubbelglas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud197 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 C € 314.000 +€ 14.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.570 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 8.030 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 328.600 +€ 3.600
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 D € 300.000 +€ 18.090
3 stap(pen)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.370 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 318.090 € -6.910
Bosweg 39 Leusderkwartier-Oost 66 B € 325.000 +€ 7.260
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.260 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 332.260 +€ 7.260
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 B € 300.000 +€ 7.590
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 307.590 € -17.410
Gravin van Burenlaan 31 Juliana van Stolberg 45 C € 285.000 +€ 9.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.050 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 4.950 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 294.000 € -31.000
Piet Mondriaanlaan 225 Puntenburg 60 A € 360.000 +€ 0 € 360.000 +€ 35.000
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 C € 350.000 +€ 14.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 364.400 +€ 39.400
Piet Mondriaanlaan 417 Puntenburg 60 A++ € 365.000 +€ 0 € 365.000 +€ 40.000

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Meridiaan 32 Sterrenbeeldenbuurt 67 3 D € 300.000 € 4.478
Camera Obscurastraat 138 Camera Obscurastraat e.o. 69 3 B € 300.000 € 4.348
Bosweg 39 Leusderkwartier-Oost 66 4 B € 325.000 € 4.924
Piet Mondriaanlaan 225 Puntenburg 60 2 A € 360.000 € 6.000
Nijenrode 13 Queekhoven e.o. 72 3 C € 350.000 € 4.861
Piet Mondriaanlaan 417 Puntenburg 60 2 A++ € 365.000 € 6.083
Wiekslag 225 Watervogelbuurt 73 3 C € 314.000 € 4.301
De Hoevens 54 Lient e.o. 78 3 A € 400.000 € 5.128
Gravin van Burenlaan 31 Juliana van Stolberg 45 2 C € 285.000 € 6.333