databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Forum 23

2672HX Naaldwijk · Hoogeland Oost · wijk Wijk 01 Naaldwijk · Westland

€ 575.000
€ 4.752 / m²
121 5kamers A
Foto 1 van Forum 23 Foto 2 van Forum 23 Foto 3 van Forum 23 Foto 4 van Forum 23 Foto 5 van Forum 23 Foto 6 van Forum 23 Foto 7 van Forum 23 Foto 8 van Forum 23 Foto 9 van Forum 23 Foto 10 van Forum 23 Foto 11 van Forum 23 Foto 12 van Forum 23

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.121 m²
Perceel135 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Westland met 84–157 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.5% t.o.v. mediaan van € 4.728/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Westland

Inwoners1.905
Dichtheid4445 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 536.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt31%
Afstand basisschool1.3 km
Afstand supermarkt1.3 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17830159 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Hoogvlieger — 0.21 km · 22 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Naaldwijk — 1.11 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Behandelcentrum Westland — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Busstation — 0.84 km
Restaurant The Wine House Westland — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.745 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 122.826 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.906 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1573 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~484 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2017
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Warm waterCentrale voorziening
Energielabel (officieel)A
Inhoud433 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Westland

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Tjalk 4 Achter de Dijk 152 A+ € 575.000 +€ 0 € 575.000 € 0
Blamanstraat 3 Zandevelt 131 C € 550.000 +€ 26.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.790 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.410 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 576.200 +€ 1.200
Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart 130 B € 565.000 +€ 14.300
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 579.300 +€ 4.300
Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied 138 C € 545.000 +€ 21.390
2 stap(pen)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 566.390 € -8.610
Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied 120 B € 575.000 +€ 13.200
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 588.200 +€ 13.200
Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek 130 B € 580.000 +€ 14.300
1 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 594.300 +€ 19.300
Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande 130 A € 600.000 +€ 0 € 600.000 +€ 25.000
Eikenlaan 51 Oudeland 113 A € 545.000 +€ 0 € 545.000 € -30.000
Korbeel 13 Suydervelt 108 A € 545.000 +€ 0 € 545.000 € -30.000
Aalbessenlaan 5 Essellanden 144 A € 610.000 +€ 0 € 610.000 +€ 35.000
Hazelaarhof 2 Oudeland 120 C € 515.000 +€ 24.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 539.000 € -36.000
Verdilaan 108 Zwartenhoek 113 A € 525.000 +€ 0 € 525.000 € -50.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied 120 5 B € 575.000 € 4.792
Opstalweg 59 Opstal 118 5 B € 625.000 € 5.297
Hazelaarhof 2 Oudeland 120 5 C € 515.000 € 4.292
Eikenlaan 51 Oudeland 113 5 A € 545.000 € 4.823
Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek 130 5 B € 580.000 € 4.462
Andriessenlaan 16 Zandevelt 117 5 A € 495.000 € 4.231
Verdilaan 108 Zwartenhoek 113 5 A € 525.000 € 4.646
Meidoorn 25 Opstal 121 5 B € 469.000 € 3.876
Naaldwijkseweg 324 Bedrijventerrein Teylingen 117 5 A € 475.000 € 4.060
Rozemarijn 27 Kleine Geest en Molenwijk 118 5 C € 470.000 € 3.983
Kwaklaan 49 Vliettuinen 129 5 A++++ € 670.000 € 5.194
Korbeel 13 Suydervelt 108 5 A € 545.000 € 5.046