house · resale
Max Havelaarstraat 9
1507PA Zaandam · Westerwatering Zuid · wijk Nieuw West · Zaanstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 179 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Zaandam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 55 houses in Zaanstad met 89–166 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+7.1% t.o.v. mediaan van € 4.375/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Max Havelaarstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Max Havelaarstraat 7 | 102 | B | € 495.000 | € 4.853 |
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 4.775 |
|---|---|
| Dichtheid | 9128 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04792323
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Talland College 95 — 0.52 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.65 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Romijn/MC De Vaart — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Nieuwendam — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 2.01 km |
| OV-station | Zaandam — 0.73 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Zaanse Molen — 0.39 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.035 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 452 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jachtenlaan 53 Hoornseveld | 155 | A+ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -5.000 | |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | C | € 585.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 608.200 | +€ 8.200 | |
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | E | € 550.000 |
+€ 39.600
4 stap(pen)
|
€ 589.600 | € -10.400 | |
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 25.000 | |
| Treilerstraat 35 Hoornseveld | 151 | B | € 550.000 |
+€ 16.610
1 stap(pen)
|
€ 566.610 | € -33.390 | |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | B | € 550.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 563.090 | € -36.910 | |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | C | € 535.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 560.800 | € -39.200 | |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | C | € 525.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 551.600 | € -48.400 | |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | C | € 525.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 545.200 | € -54.800 | |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -61.000 | |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -65.000 | |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | E | € 495.000 |
+€ 39.600
4 stap(pen)
|
€ 534.600 | € -65.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Populierenlaan 2 Rosariumbuurt | 133 | 5 | A | € 625.000 | € 4.699 |
| Titanialaan 31 Zuiderham | 130 | 5 | A | € 539.000 | € 4.146 |
| Clusiuslaan 313 Poelenburg Zuid | 129 | 5 | C | € 535.000 | € 4.147 |
| H.P. Berlagestraat 63 Parkrijk Zuid | 125 | 5 | A | € 517.500 | € 4.140 |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | 5 | B | € 550.000 | € 4.622 |
| Stationsstraat 58 Oud West | 126 | 4 | A | € 675.000 | € 5.357 |
| Zwarte Ring 27 Parkrijk Zuid | 133 | 6 | A | € 535.000 | € 4.023 |
| Heintje Davidspad 50 Westerwatering Zuid | 133 | 6 | C | € 525.000 | € 3.947 |
| Lindenlaan 49 Oud Zaandijk | 120 | 6 | E | € 550.000 | € 4.583 |
| Herengracht 69 Oud West | 116 | 4 | C | € 585.000 | € 5.043 |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | 4 | E | € 495.000 | € 4.125 |
| Zwartemeer 42 Kalf | 127 | 5 | C | € 415.000 | € 3.268 |