house · resale
Aletta Jacobskade 58
3137TB Vlaardingen · Vaart Noord · wijk Holy Noord · Vlaardingen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Thuis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Vlaardingen met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 4.195/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 1.540 |
|---|---|
| Dichtheid | 5548 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 413.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220708
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.42 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagpaleis Ukkepuk — 0.57 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 3.15 km |
| OV-station | De Trekschuit — 2.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.798 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remaha Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 511 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 564.910 | +€ 15.910 | |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | B | € 519.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 531.650 | € -17.350 | |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 26.000 | |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | C | € 498.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | € -30.000 | |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 46.000 | |
| Boerhaavestraat 141 Lage Weide | 165 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 46.000 | |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -54.000 | |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | D | € 465.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 493.620 | € -55.380 | |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | C | € 449.500 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 469.700 | € -79.300 | |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | D | € 425.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 462.800 | € -86.200 | |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | C | € 439.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 458.900 | € -90.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | 5 | D | € 529.000 | € 3.977 |
| Acaciadreef 21 Drevenbuurt | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | 5 | C | € 650.000 | € 4.779 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 495.000 | € 4.195 |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | 5 | A++++ | € 695.000 | € 5.650 |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | 6 | D | € 425.000 | € 3.036 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | 5 | C | € 498.000 | € 4.743 |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | 5 | D | € 465.000 | € 4.387 |