house · resale
Bredholm 16
2133JK Hoofddorp · Hoofddorp Bornholm West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 136 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Poldermakelaars & Leopardi (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Haarlemmermeer met 95–176 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-13.5% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 4.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 6403 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940108
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IJwegschool — 0.19 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Hofman — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Skagerrak — 0.54 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Wille — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 1.79 km |
| OV-station | Spaarne Gasthuis — 1.86 km |
| Restaurant | Thai Curry — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.669 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 136 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.176 per jaar (~€ 181/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.850 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1768 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~544 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 467 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -9.000 | |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -9.000 | |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 10.000 | |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -10.000 | |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -12.200 | |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -14.000 | |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | C | € 550.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 573.800 | +€ 14.800 | |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | C | € 515.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 538.800 | € -20.200 | |
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | B | € 565.000 |
+€ 15.290
1 stap(pen)
|
€ 580.290 | +€ 21.290 | |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | B | € 525.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 537.650 | € -21.350 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | € -23.105 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 533.800 | € -25.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost | 139 | 6 | B | € 565.000 | € 4.065 |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | 6 | B | € 615.000 | € 4.805 |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | 6 | A | € 569.000 | € 4.552 |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | 6 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | 5 | C | € 575.000 | € 4.167 |
| Reina Prinsen Geerligsdreef 71 Hoofddorp Toolenburg Oost | 149 | 6 | A | € 600.000 | € 4.027 |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | 5 | A | € 600.000 | € 4.412 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | 5 | A | € 650.000 | € 4.815 |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | 6 | C | € 510.000 | € 4.286 |
| Leen Spierenburgstraat 10 Spaarndam | 127 | 7 | A | € 625.000 | € 4.921 |