Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 371 m² |
| Perceel | 2243 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | NL WONEN (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 295 |
|---|---|
| Dichtheid | 104 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 645.000 deze listing +144% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 2.2 km |
| Afstand supermarkt | 3.1 km |
| Afstand huisarts | 3.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Supermarkt | Boon's Markt — 1.18 km |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 7.519 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 342.391 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 371 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 11.872 per jaar (~€ 989/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.508 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~10388 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~4452 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 5.936 per jaar en 5565 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1973 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR Compact (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 1.513 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.