Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 138 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Waterpoort Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Gorinchem met 74–137 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gorinchem
| Inwoners | 1.750 |
|---|---|
| Dichtheid | 4673 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 413.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05120200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.16 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Elbert van den Doel — 0.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Stadsapotheek Poels — 0.86 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Ruiter — 0.62 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Beatrixziekenhuis — 2.17 km |
| OV-station | Gorinchem — 1.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuw Azië — 0.61 km · 24 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.218 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1984 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 374 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Gorinchem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schuttersgracht 11 Benedenstad | 104 | B | € 425.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 436.440 | +€ 1.440 | |
| Dokter Bauerstraat 56 Stalkaarsen | 118 | B | € 415.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 427.980 | € -7.020 | |
| Henriette Roland-Holststraat 24 Laag Dalem I | 103 | C | € 430.000 |
+€ 15.965
2 stap(pen)
|
€ 445.965 | +€ 10.965 | |
| Dokter Hiemstralaan 55 Stalkaarsen | 115 | C | € 395.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 418.000 | € -17.000 | |
| Dokter Hiemstralaan 71 Stalkaarsen | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | +€ 37.800 | |
| Citadel 8 Wijdschild | 126 | D | € 485.000 |
+€ 34.020
3 stap(pen)
|
€ 519.020 | +€ 84.020 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henriette Roland-Holststraat 24 Laag Dalem I | 103 | 5 | C | € 430.000 | € 4.175 |
| Dokter Hiemstralaan 55 Stalkaarsen | 115 | 5 | C | € 395.000 | € 3.435 |
| Schuttersgracht 11 Benedenstad | 104 | 4 | B | € 425.000 | € 4.087 |
| Dokter Bauerstraat 56 Stalkaarsen | 118 | 5 | B | € 415.000 | € 3.517 |
| Dokter Hiemstralaan 71 Stalkaarsen | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Halve Maan 20 Wijdschild | 113 | 4 | B | € 585.000 | € 5.177 |
| Haarweg 8 Bedrijventerrein Noord | 110 | 4 | D | € 600.000 | € 5.455 |
| Kleine Haarsekade 80 Haarwijk Oost | 118 | 5 | C | € 600.000 | € 5.085 |
| Citadel 8 Wijdschild | 126 | 4 | D | € 485.000 | € 3.849 |
| Jan Greshoffstraat 22 Laag Dalem II | 136 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.044 |
| Tolsteeg 13 Benedenstad | 130 | 5 | C | € 725.000 | € 5.577 |