databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Esweg 17

9761EN Eelde · Eelde · wijk Wijk 07 Eelde · Tynaarlo

€ 875.000
€ 4.227 / m²
207 7kamers C
Foto 1 van Esweg 17 Foto 2 van Esweg 17 Foto 3 van Esweg 17 Foto 4 van Esweg 17 Foto 5 van Esweg 17 Foto 6 van Esweg 17 Foto 7 van Esweg 17 Foto 8 van Esweg 17 Foto 9 van Esweg 17 Foto 10 van Esweg 17 Foto 11 van Esweg 17 Foto 12 van Esweg 17

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.207 m²
Perceel990 m²
Kamers7 (4 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Mijn Makelaar Jan Zwartenkot (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Tynaarlo

Inwoners6.765
Dichtheid1972 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 380.000 deze listing +130% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt30%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts1.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17300700 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Obs De Westerburcht — 0.6 km · 4 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.89 km
Supermarkt Lidl — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Eelde-Paterswolde — 0.79 km
Huisartsenpraktijk Huisartsen praktijk Avicenna — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Herberg van Hilbrantsz — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.177 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 190.217 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 207 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 5.175 per jaar (~€ 431/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.608 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~4554 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1863 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.863 per jaar en 1863 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1978
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieHR-glas en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel en heteluchtverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud788 m³
TuinTuin rondom
Indeling7 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Tynaarlo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Groningerstraat 175 De Punt 193 C € 849.000 +€ 0 € 849.000 € -26.000
Verlengde Stationsweg 38 Westlaren 257 E € 795.000 +€ 33.410
2 stap(pen)
  • E→D: € 15.420 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 17.990 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 828.410 € -46.590
Mensinge 15 Zuidlaren 236 B € 795.000 +€ 0 € 795.000 € -80.000
Oude Zeegserweg 12 Westlaren 179 B € 719.000 +€ 0 € 719.000 € -156.000

Alle vergelijkbare woningen (5)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Groningerstraat 175 De Punt 193 6 C € 849.000 € 4.399
Oude Zeegserweg 12 Westlaren 179 7 B € 719.000 € 4.017
Mensinge 15 Zuidlaren 236 6 B € 795.000 € 3.369
Verlengde Stationsweg 38 Westlaren 257 6 E € 795.000 € 3.093
Goldakkers 9 Zeegse 179 6 C € 495.000 € 2.765