Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heemborgh Makelaars Sassenheim (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Teylingen met 81–150 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Teylingen
| Inwoners | 1.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 8419 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 561.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 10% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15250204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Achtbaan — 0.67 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.92 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.7 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Voorhout — 1.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hoogh Teylingen — 0.73 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorhout — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Asian Cuisine Oosthout — 0.71 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.852 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Teylingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Linnaeushove 9 De Hoven | 116 | A+++ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € 0 | |
| Beethovenlaan 41 Componisten | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -15.000 | |
| Munthof 7 Kruiden Zuid | 117 | B | € 525.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 537.870 | € -27.130 | |
| Laurierpad 53 Kruiden Zuid | 113 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 30.000 | |
| Spoorlaan 29 De Rodes | 114 | C | € 489.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 511.800 | € -53.200 | |
| Pijlkruidstraat 13 Bloemenbuurt | 142 | A | € 629.000 | +€ 0 | € 629.000 | +€ 64.000 | |
| Nagelkruidhof 32 Kruiden Zuid | 103 | B | € 489.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 500.330 | € -64.670 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Linnaeushove 9 De Hoven | 116 | 5 | A+++ | € 565.000 | € 4.871 |
| Beethovenlaan 41 Componisten | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Munthof 7 Kruiden Zuid | 117 | 5 | B | € 525.000 | € 4.487 |
| Laurierpad 53 Kruiden Zuid | 113 | 5 | A | € 595.000 | € 5.265 |
| Spoorlaan 29 De Rodes | 114 | 5 | C | € 489.000 | € 4.289 |
| Menneweg 5 Centrum | 128 | 6 | A | € 695.000 | € 5.430 |
| Nagelkruidhof 32 Kruiden Zuid | 103 | 5 | B | € 489.000 | € 4.748 |
| Sweilandstraat 43 Middelbuurt | 134 | 5 | D | € 750.000 | € 5.597 |
| Pijlkruidstraat 13 Bloemenbuurt | 142 | 5 | A | € 629.000 | € 4.430 |