Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 177 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Stroomberg Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Ede met 80–149 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-5.6% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 2339 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02285001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.62 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Van Rinsum — 0.38 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ederveen — 0.31 km |
| OV-station | Veenendaal-De Klomp — 2.03 km |
| Restaurant | 't Trefpunt — 0.34 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.456 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.848 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.875 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.696 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2530 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1035 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.035 per jaar en 1035 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 406 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 15.080
2 stap(pen)
|
€ 515.080 | +€ 580 | |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | D | € 510.000 |
+€ 7.490
1 stap(pen)
|
€ 517.490 | +€ 2.990 | |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.500 | |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.500 | |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.500 | |
| Beatrixlaan 16 Beatrixpark | 92 | D | € 495.000 |
+€ 6.440
1 stap(pen)
|
€ 501.440 | € -13.060 | |
| Artemislaan 3 Klaphek | 129 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -19.500 | |
| Honingklaver 13 Halderbrink | 99 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -19.500 | |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 24.500 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 14.040
2 stap(pen)
|
€ 539.040 | +€ 24.540 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 35.500 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 35.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Loobeekdal 36 De Venen en Zanden | 117 | 4 | A+++ | € 525.000 | € 4.487 |
| Parkrand 47 De Burgen | 105 | 5 | A | € 457.500 | € 4.357 |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | 6 | A | € 539.000 | € 4.728 |
| Pomphuislaan 23 Enka | 120 | 4 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Binnenhof 32 De Hoven | 127 | 5 | A | € 475.000 | € 3.740 |
| Nachtegaallaan 15 Vogelbuurt | 107 | 4 | D | € 510.000 | € 4.766 |
| Pienemanstraat 76 De Hoef | 105 | 5 | A | € 425.000 | € 4.048 |