Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Beverwijk met 77–144 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+4.1% t.o.v. mediaan van € 4.231/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Beverwijk
| Inwoners | 1.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 9901 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03751001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.3 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.61 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterwijk — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Broekpolder — 0.73 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 2.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemskerk — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gasthoeve Adrichem — 0.77 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.554 per jaar (~€ 130/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.465 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1221 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~333 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta ACE 35c Cw5 (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 385 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Beverwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmy Belinfantelaan 57 Waterwijk | 128 | A | € 490.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 500.240 | +€ 11.240 | |
| Heemskerkerweg 255 Overbos | 99 | G | € 429.500 |
+€ 47.520
7 stap(pen)
|
€ 477.020 | € -11.980 | |
| Italiëlaan 87 Oosterwijk | 127 | A | € 500.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 510.160 | +€ 21.160 | |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | G | € 400.000 |
+€ 44.640
7 stap(pen)
|
€ 444.640 | € -44.360 | |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | G | € 375.000 |
+€ 56.160
7 stap(pen)
|
€ 431.160 | € -57.840 | |
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | B | € 525.000 |
+€ 24.130
2 stap(pen)
|
€ 549.130 | +€ 60.130 | |
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | A+ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 60.500 | |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | B | € 545.000 |
+€ 26.410
2 stap(pen)
|
€ 571.410 | +€ 82.410 | |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | A+ | € 579.500 | +€ 0 | € 579.500 | +€ 90.500 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laan der Nederlanden 174 Wijkerbaan | 127 | 5 | B | € 525.000 | € 4.134 |
| Heemskerkerweg 255 Overbos | 99 | 6 | G | € 429.500 | € 4.338 |
| Wim Sonneveldlaan 7 Lanen | 123 | 4 | A+ | € 549.500 | € 4.467 |
| van Oldenborghweg 25 Wijk aan Zee | 117 | 4 | G | € 375.000 | € 3.205 |
| Italiëlaan 87 Oosterwijk | 127 | 6 | A | € 500.000 | € 3.937 |
| Zeestraat 187 Warande | 130 | 5 | D | € 550.000 | € 4.231 |
| Emmy Belinfantelaan 57 Waterwijk | 128 | 4 | A | € 490.000 | € 3.828 |
| Arendsweg 159 Oostertuinen | 93 | 4 | G | € 400.000 | € 4.301 |
| Boogaardlaan 9 Ronde Boogaard | 139 | 5 | B | € 545.000 | € 3.921 |
| Hans van Kilsdonklaan 63 De Ladder Zuid | 136 | 4 | A+ | € 579.500 | € 4.261 |