house · resale
Caro van Eyckstraat 11
2652LL Berkel en Rodenrijs · Toneelbuurt · wijk Wijk 28 Rodenrijs · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 143 m² |
| Perceel | 197 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ooms Makelaars Lansingerland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Lansingerland met 100–185 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+4.6% t.o.v. mediaan van € 5.180/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 1.510 |
|---|---|
| Dichtheid | 2833 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 632.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16212851
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Gouden Griffel — 0.31 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Paddestoel — 0.67 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klapwijk — 1.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Gouden Hart — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 4.83 km |
| OV-station | Berkel Westpolder — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pasto — 0.6 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 159.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 143 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.430 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.819 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1001 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~143 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 508 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | A | € 739.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 782.200 | +€ 7.200 | |
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | A | € 750.000 |
+€ 51.300
3 stap(pen)
|
€ 801.300 | +€ 26.300 | |
| Mercuriusstraat 9 Sterrenbuurt | 126 | A | € 695.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 732.800 | € -42.200 | |
| Wilhelminastraat 28 Oranjebuurt | 150 | C | € 650.000 |
+€ 75.000
5 stap(pen)
|
€ 725.000 | € -50.000 | |
| Ceresstraat 26 Rodenrijse Zoom | 172 | A+++ | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 50.000 | |
| Harry Banninklaan 82 Gouden Hart | 124 | A | € 700.000 |
+€ 18.104
3 stap(pen)
|
€ 718.104 | € -56.896 | |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | A++ | € 850.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 855.760 | +€ 80.760 | |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | A | € 839.000 |
+€ 47.100
3 stap(pen)
|
€ 886.100 | +€ 111.100 | |
| van Naeldwijcklaan 67 Oranjebuurt | 148 | B | € 595.000 |
+€ 60.680
4 stap(pen)
|
€ 655.680 | € -119.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Frans Halslaan 6 Oosteindsche Ackers | 144 | 4 | A | € 739.000 | € 5.132 |
| van Naeldwijcklaan 67 Oranjebuurt | 148 | 5 | B | € 595.000 | € 4.020 |
| Vleugelvaren 5 Bergsche Ackers | 160 | 5 | A++ | € 850.000 | € 5.312 |
| Wilhelminastraat 28 Oranjebuurt | 150 | 4 | C | € 650.000 | € 4.333 |
| Harry Banninklaan 82 Gouden Hart | 124 | 5 | A | € 700.000 | € 5.645 |
| Karel Jonckheerestraat 22 Gouden Uilbuurt | 156 | 5 | A+++ | € 950.000 | € 6.090 |
| Vierlinghweg 47 Oosteindsche Ackers | 157 | 6 | A | € 839.000 | € 5.344 |
| Mercuriusstraat 9 Sterrenbuurt | 126 | 4 | A | € 695.000 | € 5.516 |
| Sportlaan 17 Zeeheldenbuurt | 130 | 5 | C | € 535.000 | € 4.115 |
| Waddenweg 26 Rodenrijse Zoom | 160 | 6 | A++ | € 950.000 | € 5.938 |
| Overbuurtseweg 14 Overbuurtse Polder | 167 | 5 | E | € 950.000 | € 5.689 |
| Veersemeerstraat 39 Merenbuurt | 171 | 6 | A | € 750.000 | € 4.386 |