Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Heerhugowaard Alkmaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Alkmaar met 84–157 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 4.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Buitenkruier
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Buitenkruier 5 | 145 | A | € 675.000 | € 4.655 |
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 2.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 194 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wiekslag — 0.37 km |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.45 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Schermer — 0.54 km |
| Restaurant | Grand Café Stompehoeve — 0.43 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 99.891 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.452 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.458 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1089 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~242 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 399 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | B | € 445.000 |
+€ 34.510
3 stap(pen)
|
€ 479.510 | € -9.990 | |
| Zuidervaart 99 Zuidschermer | 94 | E | € 425.000 |
+€ 47.940
6 stap(pen)
|
€ 472.940 | € -16.560 | |
| Leopoldstraat 149 Vroonermeer-Zuid | 118 | A | € 485.000 |
+€ 21.240
2 stap(pen)
|
€ 506.240 | +€ 16.740 | |
| Nieuwpoortslaan 78 Oranjepark | 91 | C | € 475.000 |
+€ 34.580
4 stap(pen)
|
€ 509.580 | +€ 20.080 | |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | A | € 445.000 |
+€ 21.060
2 stap(pen)
|
€ 466.060 | € -23.440 | |
| Sluiswaard 152 Huiswaard-1-Zuid | 142 | B | € 475.000 |
+€ 41.180
3 stap(pen)
|
€ 516.180 | +€ 26.680 | |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | B | € 425.000 |
+€ 35.090
3 stap(pen)
|
€ 460.090 | € -29.410 | |
| Oostgraftdijk 29 Oost-Graftdijk | 102 | B | € 425.000 |
+€ 29.580
3 stap(pen)
|
€ 454.580 | € -34.920 | |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | C | € 405.000 |
+€ 45.220
4 stap(pen)
|
€ 450.220 | € -39.280 | |
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | B | € 495.000 |
+€ 33.930
3 stap(pen)
|
€ 528.930 | +€ 39.430 | |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | A++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -39.500 | |
| Pieter Langendijkstraat 18 Overdie-West | 125 | B | € 498.000 |
+€ 36.250
3 stap(pen)
|
€ 534.250 | +€ 44.750 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leopoldstraat 149 Vroonermeer-Zuid | 118 | 5 | A | € 485.000 | € 4.110 |
| Gijsbrechtstraat 11 Dillenburg en Stadhouderskwartier | 117 | 5 | B | € 495.000 | € 4.231 |
| Pieter Langendijkstraat 18 Overdie-West | 125 | 5 | B | € 498.000 | € 3.984 |
| Binnenkruier 96 Stompetoren | 121 | 5 | A | € 525.000 | € 4.339 |
| Hoeverkade 4 Bloemwijk en Zocherkwartier | 116 | 5 | D | € 489.000 | € 4.216 |
| Stikkelwaard 162 Huiswaard-1-Zuid | 119 | 5 | B | € 445.000 | € 3.739 |
| Saturnusstraat 31 Oudorp-Centrum | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Tirolstraat 57 Daalmeer-Zuidoost | 121 | 5 | B | € 425.000 | € 3.512 |
| Mirasstraat 5 Oudorp-Centrum | 121 | 5 | B | € 565.000 | € 4.669 |
| Wevershof 7 De Rijp | 119 | 5 | C | € 405.000 | € 3.403 |
| Klokkengieterstraat 23 't Rak-Zuid | 110 | 5 | A++ | € 450.000 | € 4.091 |
| Donkstraat 3 De Nollen | 115 | 5 | A | € 575.000 | € 5.000 |