house · resale
Koningsoordlaan 222
5057DM Berkel-Enschot · Koningsoord · wijk Berkel-Enschot · Tilburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | SK-makelaardij | was Shirley Kneepkens Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 70 houses in Tilburg met 92–171 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 82e percentiel (+14.1% t.o.v. mediaan van € 3.909/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 1.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 5814 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 440.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08556610
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rennevoirt — 0.66 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | peuterplaza — 0.64 km |
| Supermarkt | ALDI — 0.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Lange Stight — 0.18 km |
| Restaurant | Hemels Eten en Drinken — 0.16 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.812 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 119.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.922 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~924 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~132 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 535 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rockanjestraat 16 Dalem Noord I | 123 | A+ | € 565.000 |
+€ 27.060
2 stap(pen)
|
€ 592.060 | +€ 3.060 | |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | C | € 525.000 |
+€ 55.500
5 stap(pen)
|
€ 580.500 | € -8.500 | |
| Kwaadeindstraat 86 Bouwmeestersbuurt Noord | 159 | E | € 499.000 |
+€ 100.170
7 stap(pen)
|
€ 599.170 | +€ 10.170 | |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | C | € 519.000 |
+€ 56.000
5 stap(pen)
|
€ 575.000 | € -14.000 | |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | A | € 575.000 |
+€ 40.200
3 stap(pen)
|
€ 615.200 | +€ 26.200 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 |
+€ 39.000
3 stap(pen)
|
€ 624.000 | +€ 35.000 | |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | C | € 574.500 |
+€ 57.330
5 stap(pen)
|
€ 631.830 | +€ 42.830 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 632.200 | +€ 43.200 | |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | A | € 500.000 |
+€ 36.000
3 stap(pen)
|
€ 536.000 | € -53.000 | |
| Zelhemstraat 13 Koolhoven Buiten | 103 | A | € 499.000 |
+€ 30.900
3 stap(pen)
|
€ 529.900 | € -59.100 | |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | A | € 485.000 |
+€ 36.000
3 stap(pen)
|
€ 521.000 | € -68.000 | |
| Sumatrastraat 24 Loven Noord | 129 | E | € 439.000 |
+€ 81.270
7 stap(pen)
|
€ 520.270 | € -68.730 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rockanjestraat 16 Dalem Noord I | 123 | 4 | A+ | € 565.000 | € 4.593 |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | 5 | A | € 585.000 | € 4.500 |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | 5 | A | € 575.000 | € 4.291 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | 5 | C | € 574.500 | € 4.560 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | 5 | A | € 595.000 | € 4.798 |
| Doesburgstraat 47 Huibeven Midden | 120 | 4 | A | € 485.000 | € 4.042 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |
| Sint Pieterspark 13 Sint Pieterspark | 120 | 5 | A | € 500.000 | € 4.167 |
| Veestraat 139 Trouwlaan | 115 | 4 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Scharwoudestraat 92 Dalem Zuid II | 153 | 4 | A+ | € 625.000 | € 4.085 |