databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Bemerdweg 3

6621KN Dreumel · Buitengebied Dreumel · wijk Wijk 06 Dreumel · West Maas en Waal

€ 1.250.000
€ 4.902 / m²
255 8kamers C
Foto 1 van Bemerdweg 3 Foto 2 van Bemerdweg 3 Foto 3 van Bemerdweg 3 Foto 4 van Bemerdweg 3 Foto 5 van Bemerdweg 3 Foto 6 van Bemerdweg 3 Foto 7 van Bemerdweg 3 Foto 8 van Bemerdweg 3 Foto 9 van Bemerdweg 3 Foto 10 van Bemerdweg 3 Foto 11 van Bemerdweg 3 Foto 12 van Bemerdweg 3

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.255 m²
Perceel3000 m²
Kamers8 (5 slaap)

Inwoners950
Dichtheid64 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 560.000 deze listing +123% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt12%
Afstand basisschool1.8 km
Afstand supermarkt1.8 km
Afstand huisarts1.8 km
Afstand kinderdagverblijf1.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06680601 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Oversteek — 0.77 km
Supermarkt Jumbo — 0.56 km
Apotheek Alpega — 0.52 km
Ziekenhuis Ziekenhuis Rivierenland — 4.28 km
Restaurant Mama Mia — 0.61 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.968 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 271.739 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 255 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 6.375 per jaar (~€ 531/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 6.499 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~5610 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2295 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.295 per jaar en 2295 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1926
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, vrijstaande woning
DakSamengesteld dak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud1.190 m³
TuinTuin rondom
Indeling8 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in West Maas en Waal

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Zandstraat 139 Kern Beneden-Leeuwen 226 A+++ € 1.085.000 +€ 0 € 1.085.000 € -165.000

Alle vergelijkbare woningen (2)