Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 189 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bakker Schoon Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 65 houses in Dijk en Waard met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+10.9% t.o.v. mediaan van € 3.917/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dijk en Waard
| Inwoners | 1.895 |
|---|---|
| Dichtheid | 2490 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 666.000 deze listing -11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 2% |
| Afstand basisschool | 2.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.8 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19801901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Jenaplan Basisschool De Carrousel — 0.95 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 1.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep — 1.1 km |
| OV-station | Heerhugowaard — 1.18 km |
| Restaurant | Gewoon Lekker — 0.72 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.644 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.978 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1233 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~274 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 470 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Dijk en Waard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marga Klompéland 32 Huygenhoek Noord | 164 | A+ | € 575.000 |
+€ 16.400
1 stap(pen)
|
€ 591.400 | € -3.600 | |
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | A | € 575.000 |
+€ 24.840
2 stap(pen)
|
€ 599.840 | +€ 4.840 | |
| Steenuil 23 Butterhuizen Noord | 158 | A | € 549.000 |
+€ 28.440
2 stap(pen)
|
€ 577.440 | € -17.560 | |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | A | € 550.000 |
+€ 26.820
2 stap(pen)
|
€ 576.820 | € -18.180 | |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | A | € 550.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 575.200 | € -19.800 | |
| Melisse 25 Huygenhoek Zuid | 146 | A | € 599.000 |
+€ 26.280
2 stap(pen)
|
€ 625.280 | +€ 30.280 | |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | A+ | € 535.000 |
+€ 12.700
1 stap(pen)
|
€ 547.700 | € -47.300 | |
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | A+ | € 535.000 |
+€ 12.500
1 stap(pen)
|
€ 547.500 | € -47.500 | |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | A | € 525.000 |
+€ 15.510
2 stap(pen)
|
€ 540.510 | € -54.490 | |
| Bickerstraat 70 Centrumwaard | 127 | A++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 55.000 | |
| Vossenstaartpad 31 De Draai Noord | 145 | A+ | € 525.000 |
+€ 14.500
1 stap(pen)
|
€ 539.500 | € -55.500 | |
| Bovenweg 14 Sint-Pancras kern | 127 | D | € 595.000 |
+€ 57.150
5 stap(pen)
|
€ 652.150 | +€ 57.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Broekhorn 18 Broekhorn | 138 | 5 | A | € 575.000 | € 4.167 |
| Parklaan 12 Recreatiebuurt | 131 | 5 | C | € 650.000 | € 4.962 |
| Hemelboog Buiten 38 Stad van de Zon | 131 | 5 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Henriëtte Henriquez Pimenteltuin 28 Huygenhoek Noord | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Zuidwijkring 194 Zuidwijk | 134 | 5 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Laanweg 17 Laanweg en Waarddijk | 136 | 5 | C | € 695.000 | € 5.110 |
| Koningsspil 82 Twuyverhoek en Oostwal | 127 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.213 |
| Dampkring 163 Stad van de Zon | 149 | 5 | A | € 550.000 | € 3.691 |
| Eiland van Surya 20 Stad van de Zon | 125 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.280 |
| C.F. Kuijken-van der Eijndetuin 19 Huygenhoek Noord | 140 | 4 | A | € 550.000 | € 3.929 |
| Hemelboog Binnen 61 Stad van de Zon | 129 | 5 | A | € 479.500 | € 3.717 |
| Moerverweg 40 Sint-Pancras kern | 142 | 6 | A | € 645.000 | € 4.542 |