Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alberti Garantiemakelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 apartments in Eindhoven met 32–61 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+1.4% t.o.v. mediaan van € 5.978/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 11708 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing -32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722370
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.37 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.31 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Roosten — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk St. Lidwina — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 3.0 km |
| Restaurant | Kabayan Dreamfloat — 0.31 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.361 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 59.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 752 per jaar (~€ 63/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.424 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~611 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~188 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1936 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 165 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € 0 | |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -10.000 | |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -10.000 | |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | E | € 250.000 |
+€ 14.190
4 stap(pen)
|
€ 264.190 | € -20.810 | |
| Geldropseweg 288 Burghplan | 57 | C | € 295.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 306.400 | +€ 21.400 | |
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | B | € 250.000 |
+€ 4.400
1 stap(pen)
|
€ 254.400 | € -30.600 | |
| Brahmslaan 2 Blaarthem | 43 | B | € 249.000 |
+€ 4.730
1 stap(pen)
|
€ 253.730 | € -31.270 | |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 40.000 | |
| Genovevalaan 150 Winkelcentrum | 34 | C | € 225.000 |
+€ 6.800
2 stap(pen)
|
€ 231.800 | € -53.200 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 341.200 | +€ 56.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | 2 | A | € 275.000 | € 5.978 |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | 2 | E | € 250.000 | € 5.814 |
| Brahmslaan 2 Blaarthem | 43 | 2 | B | € 249.000 | € 5.791 |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | 2 | A | € 275.000 | € 6.548 |
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | 3 | A | € 285.000 | € 5.588 |
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | 2 | B | € 250.000 | € 6.250 |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | 3 | A | € 325.000 | € 6.250 |
| Gerard Philipslaan 51 Philipsdorp | 51 | 2 | A | € 385.000 | € 7.549 |
| Geldropseweg 288 Burghplan | 57 | 2 | C | € 295.000 | € 5.175 |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 37 | 2 | A+ | € 205.000 | € 5.541 |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | 2 | D | € 325.000 | € 5.417 |
| Genovevalaan 150 Winkelcentrum | 34 | 1 | C | € 225.000 | € 6.618 |