house · resale
Mosselplaat 54
2134WG Hoofddorp · Hoofddorp Floriande West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 188 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarshuijs Eikelenboom (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 87–162 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+5.2% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 10.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 6124 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 557.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940116
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare basisschool De Optimist — 0.25 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.64 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Floriande — 0.25 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Floriande — 0.27 km |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 1.63 km |
| OV-station | Spaarne Gasthuis — 1.75 km |
| Restaurant | Asian Wok Delights — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.151 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant VHR (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 425 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | B | € 609.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 623.190 | € -1.810 | |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | B | € 595.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 609.300 | € -15.700 | |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | C | € 575.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 602.600 | € -22.400 | |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -25.000 | |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 25.000 | |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -25.000 | |
| Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost | 126 | B | € 585.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 598.860 | € -26.140 | |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | B | € 585.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 598.310 | € -26.690 | |
| Winterpark 46 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 156 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | C | € 575.000 |
+€ 16.585
2 stap(pen)
|
€ 591.585 | € -33.415 | |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | B | € 649.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 661.870 | +€ 36.870 | |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 663.310 | +€ 38.310 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost | 126 | 4 | B | € 585.000 | € 4.643 |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | 4 | B | € 700.000 | € 5.833 |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | 4 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Frederiksveld 15 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 118 | 4 | A | € 500.000 | € 4.237 |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.672 |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | 5 | B | € 649.000 | € 5.547 |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | 5 | A | € 545.000 | € 4.504 |