house · resale
Scholten-Hofmansbrink 39
7152JJ Eibergen · Simmelink Zuid · wijk Wijk 01 Eibergen · Berkelland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 186 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wormgoor Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Berkelland met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-28.2% t.o.v. mediaan van € 3.654/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Berkelland
| Inwoners | 620 |
|---|---|
| Dichtheid | 4245 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing -12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18590122
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schakel — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.86 km |
| Supermarkt | PLUS Koenders — 0.91 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.91 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Boting-Klomp — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.280 per jaar (~€ 190/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.617 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~684 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 456 per jaar en 456 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Vaillant HR Solide (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 436 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Berkelland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lindenstraat 10 Hambroek | 93 | C | € 300.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 308.370 | +€ 9.370 | |
| Burgemeester Mensstraat 18 Moeshof eo | 114 | F | € 289.500 |
+€ 29.640
4 stap(pen)
|
€ 319.140 | +€ 20.140 | |
| Lijsterstraat 63 Hofmaat | 137 | C | € 325.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 337.330 | +€ 38.330 | |
| Jan Dimmendaalstraat 16 Smidsbrink | 99 | D | € 335.000 |
+€ 15.840
2 stap(pen)
|
€ 350.840 | +€ 51.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Mensstraat 18 Moeshof eo | 114 | 4 | F | € 289.500 | € 2.539 |
| Jan Dimmendaalstraat 16 Smidsbrink | 99 | 5 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Gantvoort 40 De Kamp-Spilbroek | 102 | 5 | C | € 386.000 | € 3.784 |
| Hupselseweg 9 Zuivelfabriek | 124 | 5 | C | € 397.500 | € 3.206 |
| Beukenlaan 91 Hambroek | 98 | 4 | C | € 365.000 | € 3.724 |
| Lijsterstraat 63 Hofmaat | 137 | 5 | C | € 325.000 | € 2.372 |
| Lindenstraat 10 Hambroek | 93 | 4 | C | € 300.000 | € 3.226 |
| G.L.Rutgersweg 55 Noordijk | 136 | 6 | C | € 349.500 | € 2.570 |
| Henry Dunantweg 74 Ruwenhof-Meijersveld | 92 | 4 | E | € 350.000 | € 3.804 |
| 't Hambroek 12 Hambroek | 130 | 4 | D | € 475.000 | € 3.654 |
| Rozenkamp 22 Bronbeek-Rozenkamp | 133 | 6 | B | € 475.000 | € 3.571 |
| Bonenkamp 19 Rekken | 128 | 5 | C | € 515.000 | € 4.023 |