databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Anna van Hensbeeksingel 19

2803LP Gouda · Boerhaavekwartier · wijk Bloemendaal · Gouda

€ 335.000
€ 4.295 / m²
78 3kamers C
Foto 1 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 2 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 3 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 4 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 5 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 6 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 7 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 8 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 9 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 10 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 11 van Anna van Hensbeeksingel 19 Foto 12 van Anna van Hensbeeksingel 19

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.78 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 16 apartments in Gouda met 54–101 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.294/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Anna van Hensbeeksingel

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Anna van Hensbeeksingel 53 103 B € 390.000 € 3.786

Buurt in cijfers — Gouda

Inwoners2.280
Dichtheid4877 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 311.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt39%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05130300 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Yuverta christelijk vmbo — 0.08 km · 39 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.55 km
Supermarkt PLUS Paul Schipper — 0.47 km · 15 totaal binnen zoekradius
Apotheek Weijer — 0.31 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisarstenpost Midden-Holland — 0.19 km · 10 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis — 0.29 km
OV-station Gouda — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Stella Sushi & Snack — 0.44 km · 12 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.599 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 72.826 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.950 per jaar (~€ 162/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.761 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1716 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~702 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 702 per jaar en 702 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1977
BouwBestaande bouw
Soort objectMaisonnette (appartement)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieGrotendeels dubbelglas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud307 m³
TuinZonneterras
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sinds2 weken

Verbouwings-equivalente woningen in Gouda

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe 78 E € 325.000 +€ 10.140
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.680 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.460 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 335.140 +€ 140
Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier 90 F € 315.000 +€ 15.300
3 stap(pen)
  • F→E: € 3.600 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 5.400 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.300 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 330.300 € -4.700
Binnenkade 21 Kadenbuurt 72 A € 325.000 +€ 0 € 325.000 € -10.000
Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier 88 C € 325.000 +€ 0 € 325.000 € -10.000
Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier 89 E € 335.000 +€ 11.570
2 stap(pen)
  • E→D: € 5.340 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.230 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 346.570 +€ 11.570
Pelmolenerf 39 Molenbuurt 77 A € 349.000 +€ 0 € 349.000 +€ 14.000
Heuvellaan 62 De Goudse Poort 89 B € 350.000 +€ 0 € 350.000 +€ 15.000
Naaierstraat 10 Turfmarkt e.o. 58 C € 319.000 +€ 0 € 319.000 € -16.000
Jaagpad 4 Industrieterrein Kromme Gouwe 56 C € 300.000 +€ 0 € 300.000 € -35.000
Talmastraat 14 Ouwe Gouwe 70 D € 295.000 +€ 4.900
1 stap(pen)
  • D→C: € 4.900 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 299.900 € -35.100
Statensingel 5 Statensingel 71 E € 290.000 +€ 9.230
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.260 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.970 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 299.230 € -35.770
Heuvellaan 158 De Goudse Poort 98 B € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 40.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Pelmolenerf 39 Molenbuurt 77 3 A € 349.000 € 4.532
Binnenkade 21 Kadenbuurt 72 3 A € 325.000 € 4.514
Frederik Hendriklaan 42 Ouwe Gouwe 78 4 E € 325.000 € 4.167
Statensingel 5 Statensingel 71 3 E € 290.000 € 4.085
Talmastraat 14 Ouwe Gouwe 70 3 D € 295.000 € 4.214
Bleulandweg 102 Boerhaavekwartier 88 3 C € 325.000 € 3.693
Prins Hendrikstraat 15 De Korte Akkeren Oud 85 4 F € 365.000 € 4.294
Heuvellaan 62 De Goudse Poort 89 3 B € 350.000 € 3.933
Ronsseweg 245 Boerhaavekwartier 89 4 E € 335.000 € 3.764
Korte Groenendaal 24 Nieuwe Markt e.o. 90 3 D € 400.000 € 4.444
Ronsseweg 433 Boerhaavekwartier 90 4 F € 315.000 € 3.500
Naaierstraat 10 Turfmarkt e.o. 58 3 C € 319.000 € 5.500