Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Wekker Makelaardij Voorschoten B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Voorschoten met 91–169 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 5.200/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Ter Lips
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Ter Lips 50 | 157 | A | € 799.000 | € 5.089 |
Buurt in cijfers — Voorschoten
| Inwoners | 2.660 |
|---|---|
| Dichtheid | 3904 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 632.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06260008
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Vos — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.34 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Deltaplein — 0.85 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Lindehoeve — 0.51 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 5.03 km |
| OV-station | Voorschoten — 1.35 km |
| Restaurant | Baibun — 0.76 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 133.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.157 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1690 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~520 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 421 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Voorschoten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Hooghkamer 25 Noord-Hofland | 124 | B | € 635.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 648.640 | +€ 23.640 | |
| Jan Wagtendonkstraat 78 Starrenburg | 114 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -30.000 | |
| Dr. Martinus van der Stoelstraat 48 Starrenburg | 125 | B | € 650.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 663.750 | +€ 38.750 | |
| De Savornin Lohmanplantsoen 4 Noord-Hofland | 135 | C | € 550.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 577.000 | € -48.000 | |
| Alexander Adamskistraat 11 Starrenburg | 105 | B | € 560.000 |
+€ 11.550
1 stap(pen)
|
€ 571.550 | € -53.450 | |
| Donklaan 13 Dobbewijk | 105 | C | € 535.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 556.000 | € -69.000 | |
| Chopinlaan 19 Adegeest | 162 | C | € 669.000 |
+€ 32.400
2 stap(pen)
|
€ 701.400 | +€ 76.400 | |
| Wijngaardenlaan 125 Bloemenwijk | 112 | E | € 679.000 |
+€ 36.960
4 stap(pen)
|
€ 715.960 | +€ 90.960 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Martinus van der Stoelstraat 48 Starrenburg | 125 | 5 | B | € 650.000 | € 5.200 |
| De Hooghkamer 25 Noord-Hofland | 124 | 5 | B | € 635.000 | € 5.121 |
| De Savornin Lohmanplantsoen 4 Noord-Hofland | 135 | 5 | C | € 550.000 | € 4.074 |
| Wijngaardenlaan 125 Bloemenwijk | 112 | 4 | E | € 679.000 | € 6.062 |
| Jan Wagtendonkstraat 78 Starrenburg | 114 | 5 | A | € 595.000 | € 5.219 |
| Alexander Adamskistraat 11 Starrenburg | 105 | 4 | B | € 560.000 | € 5.333 |
| Donklaan 13 Dobbewijk | 105 | 5 | C | € 535.000 | € 5.095 |
| Chopinlaan 19 Adegeest | 162 | 5 | C | € 669.000 | € 4.130 |
| Ter Lips 50 Starrenburg | 157 | 5 | A | € 799.000 | € 5.089 |
| Bertus van Akenlaan 119 Starrenburg | 165 | 5 | A | € 899.000 | € 5.448 |