Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 168 m² |
| Perceel | 332 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoogveldt Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Meierijstad met 117–218 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-9.0% t.o.v. mediaan van € 3.893/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 715 |
|---|---|
| Dichtheid | 3482 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing +42% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480109
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Empel — 0.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km |
| Apotheek | Benu — 0.43 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Erp — 0.48 km |
| Restaurant | De Chinese Muur — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 128.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 168 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.360 per jaar (~€ 280/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.121 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2856 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1008 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 672 per jaar en 672 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit ( combiketel uit 2003, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 593 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | D | € 579.000 |
+€ 23.360
2 stap(pen)
|
€ 602.360 | +€ 7.360 | |
| Sint-Martenstraat 16 Eerschot | 169 | C | € 599.000 |
+€ 15.210
1 stap(pen)
|
€ 614.210 | +€ 19.210 | |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | B | € 570.000 | +€ 0 | € 570.000 | € -25.000 | |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | B | € 637.500 | +€ 0 | € 637.500 | +€ 42.500 | |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 50.000 | |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | C | € 650.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 664.850 | +€ 69.850 | |
| Rietstraat 32 Wijbosch | 202 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | +€ 90.000 | |
| Mars 2 Hulzebraak | 133 | A | € 689.000 | +€ 0 | € 689.000 | +€ 94.000 | |
| Lijsterbeslaan 154 Hoevenbraak | 122 | C | € 475.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 485.980 | € -109.020 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sint-Martenstraat 16 Eerschot | 169 | 8 | C | € 599.000 | € 3.544 |
| Rietven 103 't Ven West | 151 | 7 | B | € 637.500 | € 4.222 |
| Johan Frisostraat 26 Kienehoef Zuid | 165 | 6 | C | € 650.000 | € 3.939 |
| Andoornstraat 18 Boschweg Noordoost | 146 | 7 | D | € 579.000 | € 3.966 |
| Mieke de Brefstraat 48 Schijndel Centrum 2 | 147 | 6 | A | € 645.000 | € 4.388 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Mars 2 Hulzebraak | 133 | 7 | A | € 689.000 | € 5.180 |
| De Steenen Kamer 41 Boschweg Zuidwest | 168 | 7 | A | € 875.000 | € 5.208 |
| Rietstraat 32 Wijbosch | 202 | 6 | A | € 685.000 | € 3.391 |
| Prof. Struyckenstraat 12 Veghel Zuid 2 | 136 | 8 | A | € 469.000 | € 3.449 |
| Schoolstraat 6 Olland | 201 | 8 | B | € 749.000 | € 3.726 |
| Heiakkerstraat 71 Mariaheide | 186 | 6 | A | € 845.000 | € 4.543 |