apartment · resale
Dedemsvaartweg 1051
2545DP Den Haag · Dreven en Gaarden · wijk Wijk 33 Bouwlust · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 99 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 146 apartments in Den Haag met 69–128 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-9.5% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Dedemsvaartweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Dedemsvaartweg 797 | 93 | B | € 375.000 | € 4.032 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 10857 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 255.000 deze listing +67% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183398
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Erasmusschool — 0.16 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Mobarik — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Vrolijk — 0.24 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Berenstein — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 0.56 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grillrestaurant Papyrus — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 91.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 99 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.194 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~594 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 396 per jaar en 396 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 326 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost | 86 | F | € 400.000 |
+€ 22.360
4 stap(pen)
|
€ 422.360 | € -2.640 | |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | C | € 425.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 432.470 | +€ 7.470 | |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | B | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | +€ 14.000 | |
| Goudreinetstraat 414 Eykenduinen | 93 | D | € 425.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 439.880 | +€ 14.880 | |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | D | € 425.000 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 441.320 | +€ 16.320 | |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | D | € 425.000 |
+€ 17.920
2 stap(pen)
|
€ 442.920 | +€ 17.920 | |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 20.000 | |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | E | € 425.000 |
+€ 22.220
3 stap(pen)
|
€ 447.220 | +€ 22.220 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 22.660
3 stap(pen)
|
€ 447.660 | +€ 22.660 | |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 | |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |
| Amandelstraat 82 Vruchtenbuurt | 101 | 3 | E | € 425.000 | € 4.208 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord | 98 | 5 | B | € 400.000 | € 4.082 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | 4 | E | € 375.000 | € 4.167 |
| Amerongenstraat 114 Leyenburg | 95 | 4 | E | € 339.500 | € 3.574 |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | 4 | B | € 439.000 | € 3.991 |